Wpis z mikrobloga

@stekelenburg2: Nie pisałem o neuropie, ale "mętach z neuropy" :) (to również nie znaczy, drogi stejku, że ciebie uważam za męta ;)). A to robi różnicę. Nie wiem, czy to troll, bo przyznał się do bycia biseksualistą i chwalił się, że jest w związku z biseksualną kobietą. Krzykacz tamtej propagandy. Nie wywijaj również kota ogonem, bo nieraz odnosiliście się z ironią do wypowiedzi idiotów niby z prawicy krytykując całą ideę prawicową
  • Odpowiedz
@fenis: to, że jakieś pionki latają i udają, że neuropa, to o niczym nie świadczy. Tzn. cieszy nas, że mamy pewne grono zwolenników. Rekrutacji brak - nie przyjmiemy Cię.

  • Odpowiedz
@fenis: z Artpopem sie nie rozmawia tylko sie go minusuje. Z Neuropa jeszcze jako tako mozna pogadac nie liczac 2-3 osobnikow. Zdarza mi sie dac im plusy badz zakopac to samo co oni. Ostatnio Ginden pozytywnie zaskoczyl mnie znaleziskiem z glebsza analiza odnosnie Cypru. Dodalem ja nawet do ulubionych. Nie podoba mi sie, ze tak ostatnio walkuje sie temat homoseksualizmu na Wykopie, ale jakbym mogl wybrac to usunalbym jego sztuczne wstawianie
  • Odpowiedz
@fenis: Zdaje sie, ze taki termin wymyslil ich przeciwnik, niejaki Vhetman. Jakis ultraprawicowiec, ktory chyba sobie robil jaja, ale to takie moje subiektywne odczucie. Moze jak natrafie na wiecej jego wpisow to bede wiedzial czy pisal on na powaznie co tez jest mozliwe. Sam zas staram sie pisac z duzej litery takie rzeczy. Musze kogos wybitnie nie cierpiec by to olewac :-P
  • Odpowiedz
@Doppelganger: Ale jego nie ma. Olał ciepłym moczem. Nie interesują mnie byli. Kilku wykopowiczów o słusznych poglądach też zrezygnowało - nordland85, dunkelheit. Gav mało się udziela. Ale cieszy mnie to, że Ci mniej znani i nowi wyrażają w wykopaliskach dobre poglądy. Nasz kraj nie upada...
  • Odpowiedz
@fenis: Ja tam Nordlanda mialem na czarnej liscie. Jak widzialem jakis skrajnie glupi komentarz badz ten sam charakter wypowiedzi po raz enty to wrzucalem autora wpisu do czarnej listy. Obecnie robie to rzadziej. Im dluzej patrze na Neurope tym trudniej okreslic mi ich mianem szwarccharakterow, choc watpie by w ich szeregach nie bylo zadnego klakiera badz bojowkarza. Gdyby tylko istnial sposob na ustalanie kto pisze propagande za kase, to swiat bylby
  • Odpowiedz
@fenis: Troche nietrafiony przyklad. Nawet gdy bulwarowki pisza prawde to przez ich beznadziejna wiarygodnosc nie mozna byc pewnym co jest wyolbrzymione a co nie. Walalbym by na Wykopie nie bylo artykulow z tabloidow. Juz nawet Kupa Wyborcza stoi troche wyzej niz one, ale tylko troche. Co do farmazonow itp. to faktycznie naduzywaja szydzenia o aferach, reptilianach, mafii itp. Mozna przez to odniesc wrazenie, ze kazda zdarzenie, ktore nie zgadza sie z
  • Odpowiedz