Wpis z mikrobloga

A to, że każda Polka powinna urodzić i wychować (!) w swoim życiu co najmniej czworo dzieci to już jest osobny temat. Bez tego możemy, jako Polacy, zapomnieć o przyszłej Polsce.


Jak będzie dużo dzieci to i Lwów może da się spolonizować, i Wilno, i Brześć i inne miasta.


A jak dobrze pójdzie to i zachodnia granica nie będzie na Odrze i Nysie tylko na Łabie.

http://www.wykop.pl/link/1460003/ukrainski-parlament-chce-dnia-pojednania-z-polakami/#comment-14585063

Zabrałaś się już do tego @fir3fly ? (͡° ͜ʖ ͡°)

#inteligentnekomentarze #polskastrong
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bas91: Wszak i Rzym upadał przez samych Rzymian :) Natomiast mylisz się, Polacy to naród jak wiele innych i jestem dumny że jestem Polakiem. A ty jak na razie nadal nie masz żadnych podstaw do tego, by uważać Szczecin w jakiś sposób za część Niemiec

PS. Niemcy działają racjonalnie ?
  • Odpowiedz
@Bas91: No to ty na pewno nie działasz racjonalnie - ja bym na miejscu Niemiec postarał się prędzej o połączenie się z Austrią, niż zabieganie o wschód kraju. Ma to taki sam sens jak próba zdobycia terenów Holandii czy Danii, nie widzę różnicy.

Poza tym Niemcy działając z tą doktryną powinni lepiej przeprowadzać wojny światowe
  • Odpowiedz
@Bas91: Kiedyś też uważałem że Beck to idiota i powinien postąpić inaczej ale pomyśl - od początku byliśmy w wojnie po stronie aliantów, wykrwawialiśmy się, a po wszystkim staliśmy się jednymi z największych przegranych, a teraz nawet dopina nam się łatkę sojusznika Hitlera. Pomyśl co by się stało gdybyśmy walczyli ramię w ramię z Niemcami. Chyba bylibyśmy mniejsi niż Królestwo Kongresowe a bogaci jak Mołdawia.

Niemcy prawdopodobnie tak czy inaczej
  • Odpowiedz
@Bas91: Widzisz, oni byli sojusznikami Hitlera, a my nie byliśmy a i tak straciliśmy połowę kraju. Co by było gdybyśmy nimi byli ? Prawdopodobnie stracilibyśmy wschód tak jak teraz a na zachodzie zdobyli jedynie niewielkie skrawki ziemi.
  • Odpowiedz