Wpis z mikrobloga

Wśród wielu ludzi, moja decyzja, by ustawić wszystkich użytkowników na czarnej liście i tylko niektórych dodawać później na białą, ew. szarą listę budzi kontrowersje, ale taka jest przyszłość i chyba jedyne rozsądne rozwiązanie. To, co ja dziś pierwsza zaproponowałam i zaimplementowałam własnymi siłami za jakiś czas stanie się jedną z opcji mikrobloga (np. jako prywatne tagi mające swoich autorów).

Myślę, że wielu ludzi chciałoby się się udzielać częściej na mikroblogu, ale razi ich zachowanie wielu użytkowników, oni udzielaliby się, gdyby mogli do swojego tagu zaprosić tylko tych użytkowników, których już polubili, albo których szanują za ich wiedzę, lub za podejście.

Prywatne tagi są potrzebne według mnie i według mnie niedługo się pojawią na wykopie.

Nie każdy musi z nich korzystać, ale taka opcja może być wartościowa dla wielu użytkowników.

Lubię wykop jako portal i wykop jako społeczność, chociaż dostrzegam jej wady (a raczej wady większości jednostek), gdyby ludzie zachowywali się kulturalnie, to wszytko to nie musiałoby być potrzebne. Jak podkreślałam już kilka razy, ja nikogo nie obraziłam i nikomu nie dokuczałam, a jeśli ktoś mnie nie lubi, to może moje wpisy ignorować. ja nikogo nie zmuszam do pisania do mnie, a jednak ludzie często piszą tylko po to, by wylać swoje złości.

---------
By komentować w tym wpisie, poproś użytkowniczkę o dodanie Ciebie na białą listę - odwiedź link ( http://www.wykop.pl/wpis/13731947/od-dzis-w-moich-wpisach-na-mikroblogu-moga-pisac-t/ ), i napisz, dlaczego to Ty powinieneś tez tam być (wystarczy, że podasz linki do 2-3 swoich wartościowych wpisów). Jest to zabezpieczenie przez niemiłymi i/lub złośliwymi użytkownikami.
  • 17
@NadiaFrance: Nie uważasz, że przydałaby się też możliwość rozszerzenia rozmów przez pw do konferencji, co umożliwiłoby prywatną wymianę zdań w małych, zaufanych grupach osób?
@NadiaFrance: pamiętam że znany użytkownik mikrobloga o nicku @FilozofujacaCalka chciał stworzyć swój autorski tag #debatacalki, gdzie chciał prowadzić dyskusje na różne tematy i wcielić się w rolę moderatora. Jednak prawicowi hejterzy zniszczyli go ciągłymi atakami - spamowali tag - bo użytkownik @filozofujacacalka nie miał nad nim żadnej kontroli. Stracił wszystko. Jednak nie załamał się - mimo wielu złośliwców, którzy pisali do niego takie bardzo niskiego lotu pseudo- "żarty" jak "usuń
@NadiaFrance: jestem zdziwiony ta całą falą nienawiści skierowaną w Twoją stronę. Twoje wpisy nikomu nie szkodzą nikogo nie obrażają, a setki użytkowników obraża Cię w Twoich wpisach i wrzuca niewybredne żarty o Francji by jeszcze bardziej Cię zdenerwować. Wykop już od dawna schodzi na psy, kiedyś te miejsce zupełnie inaczej wyglądało. Szkoda.