Wpis z mikrobloga

Jak czytam komentarze tych niedorozwiniętych, tak niedorozwiniętych, gimbusów z tego wykopu http://www.wykop.pl/link/2678473/akcja-policji-po-cywilnemu/ to mnie się krew burzy.
Według nich policjant powinien się wylegitymować i wytłumaczyć z działania każdemu z tych podskakujących i wrzeszczących trutni dookoła. Pewnie jeszcze zapytać o pozwolenie czy mogą skuć łobuza.

Corsa to nie radiowóz, nie ma koguta1111!!!!!!!!
Normalnie mało z krzesła nie spadłem. Tajniacy po cywilnemu mają jeździć oznakowaną KIA????

Niech mi ktoś z łaski swojej wyjaśni to patologiczne i skrzywione pojmowanie rzeczywistości przez obecną młodzież. Skąd to sie bierze??? Dlaczego nie ma pokory, szacunku w stosunku zwłaszcza do służb mundurowych? Jakichkolwiek.
Wiem, że ktoś zaraz wrzaśnie, że policja bije i się myli. No tak jest, racja ale tak jest wszędzie, że w stadzie są czarne owce i pomyłki się zdarzają. Tego nie da się uniknąć. Ideał nie istnieje, nie ma nic idealnego. Sami przecież też nie jesteśmy idealni.

Tez nie lubię, nie toleruję, nie akceptuję zachowań policjantów, którzy czają się w krzakach po to aby złapać kogoś i wyrwać z niego kasę. Albo tych którzy ścigają bogu ducha winnych ludzi handlujących sobie przy drodze jagodami. To jest działanie szkodliwe społecznie. Jednak kryminalni wyłapujący śmieci ze społeczeństwa powinni zasługiwać na szacunek i uznanie.

#wtf #policja #gimbaza #kretynizm #dajciespokoj
kodishu - Jak czytam komentarze tych niedorozwiniętych, tak niedorozwiniętych, gimbus...

źródło: comment_b5We1IGPjdCxEJ3CMshca9Cdptmgz2aj.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@kodishu: czy dobrze rozumiem ze kazdy kto krzyknie policja jest przez Ciebie uwazany za policjanta ? a moze owi policjanci w cywilu maja JEDNAK jakies obowiazki wzgledem obywateli, chocby i obywateli-patoli ?
  • Odpowiedz
@gulamin: ale co konkretnie? To, że na nagraniu nie widać, że mu blachę pokazali to przyjmujesz za pewnik, że tego nie zrobili? Mieli zacząc latać z blachą jak gość włączył kamerę, żeby wszyscy widzieli, czy jak?
  • Odpowiedz
@gulamin: tak po prawdzie to nie widać co było wcześniej, nagrane jak koleś leży, pewnie pokazano mu odznakę tak jak trzeba, wezwano radiowóz dodatkowo ale jest gimbo-gówno-burza bo policja skuła typa.
  • Odpowiedz
@kodishu: @elemenTH: owa blache mozna miec w widocznym miejscu. Wtedy nikt nie ma zadnego ale. Tym bardziej ze jak widac filmowano cale zajscie. To nic trudnego. A jak widac cala zgromadzona publicznosc ma co do tozsamosci owych #policjantow# uzasadnione watpliwosci. To nie obywatel ma sie domyslac tylko policja ma sie tak prezentowac zeby obywatel nie musial sie domyslac.
  • Odpowiedz