Wpis z mikrobloga

Od dziś w moich wpisach na mikroblogu mogą pisać tylko: @Primbledon, @Dziki_wieprz @FilozofujacaCalka @SansEar.

Wszystkie inne komentarze będę usuwała, chyba, że będą na prawdę bardzo, bardzo wartościowe.

Jeśli ktoś che, bym dodała go na białą listę, to może poprosić w tym wątku podając krótką argumentację, najlepiej z linkami do 2-3 swoich wartościowych wpisów w ciągu ostatnich 2-3 tygodni.

Skończy się awanturnictwo raz na zawsze w moich wpisach.
  • 885
  • Odpowiedz
@NadiaFrance: 1. Mój nick nawiązuje do rzymskiego jurysty Aemiliusa Papinianusa, który urodził się najprawdopodobniej w Syrii, a jak wiadomo, Francja (oczywiście znacznie później, ale jednak!) kolonizowała swego czasu te tereny.
2. J'apprends le français afin de comprendre plus de livres sur le droit romain (mais pas seulement).
3. Intryguje mnie Twoja postać. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
  • Odpowiedz
@NadiaFrance: hej. Prosze dodaj mnie do whitlisty. Kiedys przetlumaczylas piosenke z francuskiego. Sprawdzilem i okazalo sie ze nigdzie nie ma takiego tlumaczenia wiec musialas to zrobic sama. Doceniam to. Mialem do Ciebie kilka pytan ale pczywiscie jestem zablokowany.
  • Odpowiedz
@NadiaFrance: Witaj. Jestem początkującą wykopkowiczką, ale #!$%@? mnie duża kultura osobista i chęć do prowadzenia ubogacających rozmów. Swój czas na Wykopie poświęcam na kulturalne dyskusje z ludźmi popierającymi prawa do wyboru kobiety na temat swojego nienarodzonego dziecka i wspieram je w ich własnych problemach związanych z wyskrobywaniem dzieci. W ciągu życia udzielałam się nawet w straży poaborcyjnej - organizacji, której głównymi zajęciami jest eskorta kobiet po zabiegu aborcji oraz dokonywanie
  • Odpowiedz
@NadiaFrance: Hej. Co prawda średnio sensowne wydaje mi się pisanie dla tak małej liczby osób na stronie gdzie jest raczej ludzi dużo, ale trudno, piszesz o ciekawych rzeczach więc miło by było dostać się na białą listę. Niestety za dużo "wartościowych" rzeczy nie piszę, więcej komentuję. Interesuję się głównie historią, no i co tam by jeszcze mówić...
  • Odpowiedz
@NadiaFrance: cześć Nadia, odkąd jestem na wykopie widzę straszną nagonkę na Ciebie, jakaś moda na jechanie po Nadii. Radzisz sobie jak możesz widzę, generalnie twarda sztuka z Ciebie i mam nadzieję że nie przejmujesz się trollowaniem Twojej osoby - bo nie widziałem żebyś kogoś obrażała/jechała tak jak jesteś obrażana/jechana. Pamiętaj że Ci normalniejsi po prostu nie reagują.

Ale pomysł z białą listą uważam za słaby, chce Ci się tak bawić?
  • Odpowiedz
Witam, proszę o możliwość komentowania. O sobie to moge powwiedziec tyle ile w opisie mojego profilu, no i w zasadzie tam mozna zobaczyc jaki kontent wysylam. Zapewniam ze jedt interesujacy. Bardzo prosze o pozytywna decyzje.
  • Odpowiedz
Cześć Nadia. Wrzucisz mnie na białą listę? Ździebko jestem znany na Wykopie, więc może już wcześniej widziałaś jakieś moje wpisy i wiesz, że lubię rozmawiać merytorycznie, nie chamsko. Na mikroblogu praktycznie się nie udzielam, gdyż Wykop traktuję jako agregator odnośników do ciekawych znalezisk, ale chętnie bym poczytał co ludzie mają do powiedzenia i jeśli bym miał coś sensownego do dodatnia, to wtedy może bym coś odpisał. Nie uważam że powinienem mieć zablokowaną
  • Odpowiedz