Wpis z mikrobloga

Cześć. Nie korciło was nigdy, żeby sprawić #lodz prezent w postaci miniatury/headera tego tagu :)? Jest tak np. na #csgo i wygląda to świetnie. Ja nie wiem jakie są standardy wykopu i jak to się robi, więc może niech wypowiedzą się inni, którzy mają o tym pojęcie. Myślę, że wśród nas znalazłyby się jakiś osoby zajmujące się fotografią oraz grafiką, które sprawnie ogarnęłyby to przedsięwzięcie, w czym my moglibyśmy im pomóc. Co sądzicie?


#lodz
thus - Cześć. Nie korciło was nigdy, żeby sprawić #lodz prezent w postaci miniatury/h...

źródło: comment_6cE0MfKrS0x001zCfBTnYuqEvgBGBjU2.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thus: już ze dwa głosowania były, nic to nie dało, ktoś miał podesłać header moderacji olewając już jakiekolwiek głosowania ale też nic z tego nie wyszło
  • Odpowiedz
@rimyi: O! To nawet nie wiedziałem. W każdym razie system wygląda tak, że trzeba przygotować grafikę oraz podesłać to do moderacji. Czy tak?
  • Odpowiedz
@thus: Zrobiłem miniatury dla dwóch bardzo popularnych tagów #rozdajo i #steam i wystarczyło wysłać na kontakt, wybierając temat "sugestie n/t działania serwisu" czy coś podobnego i załączyć obrazek. O ile grafika jest znośna (a ta jest bardzo fajna), to nie powinno być przeszkód.
  • Odpowiedz
@Fido2801: WOW! Fajnie wiedzieć! W takim razie ja za namową @Leniek postaram się zagadać do Dark Frame i jeśli uda się wykorzystać ich zdjęcie, to coś przygotuję, wrzucę na ten tag pod ocenę i ewentualnie podeślę do moderacji ;). Wielkie dzięki chłopaki ;)!

Edit: DarkFrame to foty komercyjne, a mnie niestety nie stać na takie bajery. Będę szukał ;)
  • Odpowiedz