Wpis z mikrobloga

Zlecenie wiedźmińskie w białym sadzie, licho przy studni.
Mam taki problem, wskoczyłem do studnii znalałem bransoletę wypłynąłem, wyciągnąłem ciało. I co dalej... ponad 1,5h łaziłem po chatkach i w okolicy, podchodziłem do ciała, skskałem do studni i ni licha nie widać. W poradniku było napisane że muszę znaleźć jakiś dziennik i ślady ( mocami wiedźmińskimi ) ale nigdzie niczego nie ma, chatki szabrowałem, jest w jednej jakiś szkielet ale zero interakcji. Pomóżcie proszę. #wiedzmin3 #wiedzmin #witcher #pytaniedoeksperta #gry
  • 19
  • Odpowiedz
@Domenico: jest dziennik w jednej z chatek, nie wiem czy wejście nie jest dopiero po użyciu Aard. jeśli masz już komplet to o ile pamiętam wystarczyło podejść jeszcze raz do studni i złożyć szczątki czy coś. możliwe że dopiero o północy (czy tam w południe, nie pamiiętam czy do północnica czy południca). tak czy inaczej pamiętnik na stówę jest, może znalazłeś i nie przeczytałeś (a jest nadal w ekwipunku)?
  • Odpowiedz
@zaxcer: nie mam jej tam. @markyslim: @zolwixx: @MerytorycznieNiepoprawny: musiałem coś spieprzyć z kolejnością... bo w ogóle nie szukałem tych dowodów ducha. Wskoczyłem do studni, znalazłem bransoletkę i jeszcze skrzynka tam była. Wyszedłem wyciągnąłem ciało. Oszabrowałem chatki, mam ten dziennik, przeczytany. Ale dalej gra prosi o szukanie dowodów, ale ani przy studni ani w chatkach już żadnych dowodów nie ma. hmm
  • Odpowiedz