Wpis z mikrobloga

@zombiag: nie oceniaj wszystkich swoją miarą, to że ty jesteś na tyle zdesperowany by szukać na tinderze seksu nie oznacza, że każdego interesują takie rozrywki.
  • Odpowiedz
@zombiag: też nie mam tindera, ale bawi mnie ból dupy skoro kobieta ma normalne zdjęcie z opisem w którym nie sugeruje nawet, że ma ochotę na flirt czy randkę. Gównoburza
  • Odpowiedz
@ziemniaczana_krolewna: @QEDUO: nie wiem w czym problem, @zombiag: stara sie nie dopuscic do sytuacji gdzie faktycznie ktos moze znalezc sobie kogos innego. ludzie to jednak zwierzeta i kieruja sie instynktem. facet zoabczy atrakcyjna babke zacznie z nia gadac potem sie z nia spotka a wy bedziecie plakac. trzeba sie wzajemnie kontrolowac.
  • Odpowiedz
@zombiag: Dziurą w Twoim rozumowaniu jest to, że dziewczyny z Tinderem stawiasz o cztery ligi niżej od tych, które aplikacji nie używają. Ja wiem, że tam, gdzie Wikipedii brak, człowiek może się gubić, ale chyba wszyscy wiemy, że życie nie jest czarno-białe. Naprawdę uważasz, że ten program czyni je złymi, a reszta należy do tej lepszej części?
  • Odpowiedz