Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: kwintesencja braku pasa twojego starego xD
chińskie ledy RGB na pilota żeby podświetlały mi klawiaturę i mrygały kiedy piję burbona
kruszec, który mam nadzieję, kiedyś obdarujesz kogoś kto jest ci bliski. Wyłącznie dlatego, żeby poczuć jego radość... nie z kwoty na paragonie, ale z docenienia samego gestu. przez osobę na której Ci zależy

Telefon dla metroseksualistów z mega niewygodną klawiaturą

o czym ty #!$%@?
@SiekYersky: wole obdarowac kogoś czymś, co jest dobrej jakości, a nie leci na reklamach z seriali

mrygały

Mrugały. I potwierdziłeś brak wyczucia stylu tą wieśniacką dyskoteką xD

Co do telefonu to miałem w ręku trzy modele z tej serii i może i wyglądały lepiej niż inne z epoki, ale były bardzo niewygodne.
wole obdarowac kogoś czymś, co jest dobrej jakości, a nie leci na reklamach z seriali


@Felonious_Gru: jakbyś Ty miał kogo obdarować :v nie oszukuj się, oprócz rozczarowania którym regularnie raczysz swoich bliskich. Co jest przykre

pomylić

Mrugały

i

Mrugały

to koniec...to koniec. Wieśniacka bezwyczuciowa dyskoteka, tak doskonała intonacja tylko poświadczająca, że trzeba mieć wysoko rozwinięty zespół Aspergera żeby zazdrośnie interpretować bezużyteczność Motoroli V3 Gold nad jakimikolwiek innym telefonami z tej epoki.
@SiekYersky: w ogóle jak widzę, jak na fejsuniu chwalą się pierścionkami odpustowymi cyrkonie+złoto 333 za grube piniondze, bo kruk albo apart, w dodatku totalnie źle wyglądające to zastanawiam się co z ludźmi nie tak.

Ten jest próby 585 i kosztował grosze. Wybór zajął mi 7 minut razem z placeniem i przekonaniem ochroniarza żeby mnie wpuścił do sklepu xD
@SiekYersky: więcej niż 58% złota w stopie.

Najwyższa próba bizuteryjna (960?) jest miękka i paradoksalnie słabo nadaje się na biżuterię noszoną na co dzień. Próba 333, tzw. Komunijna, to gównostop np. mosiądz z domieszką złota, nadaje się na medalik dla dziecka, ale w ogóle nie wygląda.