Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@? mireczki. Szedłem dzisiaj do urzędu po dokumenty, a tu jakaś starsza babcia coś krzyczy i wyzywa kogoś od pederastów. Zainteresowany podszedłem bliżej, patrze, a tam faktycznie - dwóch obrzydliwych gejów siedzi na ławce, obściskują się i całują. I ja jeszcze rozumiem jakby robili to w domu, mimo iż pedalstwa nienawidze, no ale #!$%@? - zero autorytetu, nawet babcia im nie przemówiła do rozsądku. Co sie dzieje z tym światem? #!$%@? lewactwo coraz bardziej się panoszy.

#lgbt #pedalstwo #chlopakdziewczynanormalnarodzina #4konserwy #zjebywakcji
  • 23
@RuszkaxChemik: Polecam mniej nienawiści w życiu. Fajnie by było, gdyby ludzie wreszcie zrozumieli, że takie rzeczy jak ta (całowanie się dwóch kochających się ludzi) nie ma praktycznie żadnego wpływu na ich życie, więc nie bezcelowe jest zaprzątanie sobie tym głowy. Nie lubisz jak ktoś się całuje? To się na nich nie gap.

nawet babcia im nie przemówiła do rozsądku


xD A na co Ty liczyłeś? Na taki dialog?

— Ej, chłopaki,
@Keffiro: Nie usuwam twojego komentarza, bo mimo iż się z toba nie zgadzam, to próbujesz podjąć próbe dyskusji, czego nie można powiedzieć po tym wysłanniku #neuropa. Ja uważam, że starsza osoba ma jednak jakąś pozycje w społeczeństwie i nalezy jej się szacunek - po co wychodza na ulice, skoro wiedzą, że to drażni ludzi? Niedługo może będą się zapinać w tyłek na rynku, do tego doprowadzi ta tolerancja.Spójrz co się
@RuszkaxChemik:

po co wychodza na ulice, skoro wiedzą, że to drażni ludzi?


Kiedyś drażnił ludzi widok załączony na obrazku. Choć w sumie niektórych nadal z jakiegoś powodu drażni (również na wykopie). Z tym że świat idzie do przodu. Do przodu w tym kierunku, że przestają nas oburzać rzeczy, które nie są niczym złym. Nie ma niczego złego w tym, że poślubi się kogoś innej rasy. Tak samo jak nie ma niczego
Keffiro - @RuszkaxChemik: 

po co wychodza na ulice, skoro wiedzą, że to drażni ludz...

źródło: comment_bhv386d1BGB0SH5VYstQsukfFMrTh3YD.jpg

Pobierz
@Keffiro: Większość taki widok drażni do dzisiaj, tylko nie chcą się przyznać - kolejny wynik chorej tolerancji. Co może dobrego wyniknąć z takiego związku murzyna z białą kobietą? Czarni są mniej inteligentni, leniwi, i dzieci najprawdopodobniej też takie będą. Co do gejów to chyba wypowiadać się nie muszę, bo oni dzieci mieć nigdy nie będą.
@RuszkaxChemik:

Większość taki widok drażni do dzisiaj


Co do tego bym się nie zgodził. No i przede wszystkim, jak wspomniałem, coraz mniej ludzi przestaje obchodzić z kim się wiążesz.

Co może dobrego wyniknąć z takiego związku murzyna z białą kobietą


Nie musi nic wynikać. To jest dwójka wolnych ludzi, która ma prawo się związać jakkolwiek chce. I na tym temat powinien być zakończony.

Czarni są mniej inteligentni, leniwi, i dzieci najprawdopodobniej