Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirosławy, #pytanie

mój #rozowypasek potrzebuje nowe okulary. jako że mamy sprzeczne opinie co do pasujących jej okularów (jajowate, podłużne, z ramką, na żyłce itp itd), więc pomyślałem, że może ktoś z #okularyboners poradzi, albo zna jakiś ciekawy model oprawek. Ponieważ #cebula , więc do max 500 zł. Aby uzyskać od Was odpowiedź i żeby Wam było łatwiej wypowiedzieć się w tej kwestii to #pokazrozowegopaska #mojrozowypasek #zwykladziewczyna bo #atencja wskazana. A może powinna nosić soczewki kontaktowe, bo w sumie taka wersja podoba mi się najbardziej (ale pasek lubi okulary).

W komentarzach fotki poglądowe.
  • 15
  • Odpowiedz
@kochamkino: ona nie siedzi na wypoku, widzi tyle co sam jej pokażę, tak więc ma kilka innych zawołań, na które reaguje. ale ma świadomość kim różowy pasek jest :)

@baniol: @RRybak: a gdyby jednak okulary? myślałem nad lekko zaokrąglanymi z cienką czerwoną ramką. ona z kolei woli prostokąty czarne, białe, stalowe. soczewki wciskam tak często jak się da, wtedy ma fajne duże oczy ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@kochamkino: nie, ale mogę się do niej zwracać po imieniu, albo "kochanie", albo "skarbie", albo "myszko"... nie doszukuj się drugiego dna, bo go nie ma.
polecisz jakieś sympatyczne okularki na ów damę z foto?
  • Odpowiedz