Wpis z mikrobloga

Moglibyście mi podpowiedzieć czy możliwe jest spełnienie takiej myśli:
Jakiś fajny zestaw głośników do koma który by miał #!$%@?ęcie abym mógł te głośniki na balkon wystawić aby sąsiad zrozumiał jak to jest słuchać ciągle jego diskowpolo ( ͡° ʖ̯ ͡°).
jestem strasznie zielony w audio. Da się do output z kompa podłączyć kolumny (czy to chore mieć kolumny w pokoju :P ?)

pytanie nr2: Potrzeba mi "duże kolumny" czy takie standardowe głośniczki wystarczą aby w miarę to uzyskać?

Nie wiem czy zrozumiale napisałem ()
#audioboners
  • 32
  • Odpowiedz
@nomadicgoogler: przecież mam Microlaby :P Na Jamo jeszcze przyjdzie czas bo to inwestycja w okolicach 7-8k PLN a i miejsca na nie brak. To zupełnie inna kategoria sprzętu, do czwgo innego służą monitory a do czego innego wielkie kolumny podłogowe
  • Odpowiedz
@nomadicgoogler: ok dzięki o to mi chodziło. ale do mp3 i grania na kompie też stereo i wzmak są super. no i można to później sprzedać ewentualnie za tyle samo co się zapłaciło pod warunkiem, że się dbało. a takie nowe monitorki stracą szybko na wartości. jest to jeden aspekt na pewno. ja to nawet kompa nie mam #laptopmasterrace a na stereo słucham tylko z odtwarzacza
  • Odpowiedz