Wpis z mikrobloga

Moglibyście mi podpowiedzieć czy możliwe jest spełnienie takiej myśli:
Jakiś fajny zestaw głośników do koma który by miał #!$%@?ęcie abym mógł te głośniki na balkon wystawić aby sąsiad zrozumiał jak to jest słuchać ciągle jego diskowpolo ( ͡° ʖ̯ ͡°).
jestem strasznie zielony w audio. Da się do output z kompa podłączyć kolumny (czy to chore mieć kolumny w pokoju :P ?)

pytanie nr2: Potrzeba mi "duże kolumny" czy takie standardowe głośniczki wystarczą aby w miarę to uzyskać?

Nie wiem czy zrozumiale napisałem ()
#audioboners
  • 32
  • Odpowiedz
@Let_Me_2_Be: aby napedzic take kolumny potrzebujesz wzmacniacza (mówimy wtedy o glosnikach pasywnych), natomiast większość zestawów 2.1 itp. sprzedawanych jako zestawy do komputera to głośniki aktywne, do nich podpinamy tylko sygnał (mają wbudowany wzmacniacz).
  • Odpowiedz
@Let_Me_2_Be: za 600zl to nic komputerowego. Kupujesz wzmacniacz np. Jakiegoś sony es albo denona. Do tego 2 kolumny uzywki. Oprócz zagluszenia sąsiada posluchasz sobie dobrze muzyki. Na youtube na kanale reduktorszumu sa zestawy stereo do 600zl
  • Odpowiedz
@boa_dupczyciel: Za dobre stereo zamiast tych monitorów trzeba dać 2-3 razy tyle. Sam zastanawiałem się czy brać Jamo S628 + Onkyo TX-NR747 czy Microlaby. Ale dopóki nie zorganizuje sobie więcej przestrzeni to stwierdziłem że niema to sensu
  • Odpowiedz