Wpis z mikrobloga

Mireczki, trochę późno się obudziłem, ale postanowiłem ze znajomymi pojechać na #woodstock.
Tylko teraz pojawia się problem co zrobić z autem, bo z tego co widzę, to parkingi są już w całości zarezerwowane (nie mówiąc już o tym woodstockowym, gdzie trzeba było wjechać do przedwczoraj).
Gdzie zostawić auto? Byłem tam z 3 lata temu, ale tylko na jeden wieczór i normalnie zostawiłem na mieście pod jakimś blokiem.
Tylko teraz chcę jechać na 2,5 dnia i tutaj już bałbym się zostawiać pod blokiem, żeby żaden "życzliwy" mieszkaniec nie zajął się np. moimi oponami.
Jakieś sprawdzone miejscówki albo parking?
#woodstock2015 #muzyka
  • 13
@poop: cztery lata z rzędu zostawiałam auto na parkingo-polu namiotowym, co prawda płatnym, ale jednak jako tako strzeżonym. a żeby mniej więcej wytłumaczyć, gdzie to się znajduje - jeśli pójdziesz główną woodstockową ulicą od Kryszny w kierunku Lidla/tych budek z jedzeniem poza terenem festiwalu, to po kilku minutach powinieneś być na miejscu. parking przy skrzyżowaniu. :)
@arbuzowekaktusy: @Blackprent: Ja akurat będę jechał od strony miasta (bo od Poznania). Co do ceny, to mogę płacić nawet 20 zł/doba. Po prostu przeraziło mnie to, że na facebookowym profilu napisali, że już lista pełna, a np. TOI Camp chce 50 zł/doba za auto.
@poop: Wokół festiwalu jest mnóstwo parkingów na prywatnych posesjach (kawałkach pola czy łąki najczęściej), strzeżone i płatne 10 czy 15 zł za dobę. Do tego z dobrze oznaczonymi dojazdami z głównych dróg. Wątpię abyś miał jakikolwiek problem ze znalezieniem miejsca bo jak mówię - jest tego pełno i na pewno zauważysz już wjeżdżając do Kostrzyna. Za jakieś Kryszny itp. bym się nie ładował bo to już jest praktycznie centrum festiwalu i