Wpis z mikrobloga

@Lele: dla Ciebie rak, dla mnie nie - tez mnie denerwuje to, ze ludzie nie maja wyobrazni na drodze, nie nie jestem kierowca ciezarowki ale jestem w stanie wyobrazic sobie jak stresujaca praca moze to byc wlasnie z tego powodu

ktos tu napisal, ze wystarczy wolniej jechac - oprocz tego trzeba miec jeszcze olej w glowie, TIR-y i autobusy potrzebuja czasem obu pasow zeby skrecic w ostry zakret, wiec jak widzisz
@Lele: Jest kolego w tym troche racji. Zestaw takiego auta to mniej więcej cos kolo 60k w gore kończąc na 500k. Sam ładunek nieraz to miliony. Mój znajomy wozi łososia, cale auto tej zdechlej ryby kosztuje ponad 3mln cebulonow. A nikt ich nie chcial ubezpieczyć bo taki ładunek. Może serio należy sie tirowca odrobine szacunku?? Może nawet dlatego ze dzieki nim mamy w miare wszystko na czas na polkach sklepowych
@Madin5: Niby masz racje i wcale nie mam nikogo w rodzinie kto jeździ na tirach, wręcz odwrotnie.

Ale prawda jest taka, że jest ważny. Ważniejszy od kolejnego korpoludka, ważniejszy od połowy urzędników (moi rodzice de facto budżet). Ciepłe bułki w biedrze smakują ? To trochę pokory i szacunku do pracy wszystkich ludzi. Bo takim wywyższaniem się pokazujesz kompleksy.
@Hadzi: Przecież nigdzie nie napisałem, że nie szanuje tirowców. Raczej chodzi mi o to, że kto wstawia takie obrazki to ktoś jak sam napisałeś z "kompleksami", i podbudowuje się właśnie w ten rakotwórczy sposób. Jest po porostu dla większości ludzi żenujące. "Mogłem wjechać i zrobić z ciebie mokrą plamę, ale tego nie zrobiłem. Znaj mą dobroć! Składaj mi pokłony!". Jo Cie prosza... ( ͡° ͜ʖ ͡°)