Wpis z mikrobloga

@Catch_UP: Koss Porta Pro Black. Zaraz ludzie wyskoczą z Superlux& Takstar etc. nie mniej jednak poczciwy KOSS wypuścił nową wersję kultowej słuchawki, gdzie na wysokich tonach zrobiło się mega ciekawie w porównaniu do oryginału przy zachowaniu przyjemnej, ciepłej barwy. + doyżwotnia gwarancja czyli jak połamiesz/ urwiesz kabel itd. naprawa/wymiana na nowe i masz mojego faworyta ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Catch_UP: to zależy czy szukasz czegoś konstrukcji otwartej, czy zamkniętej.
CAL! to bardzo przyjemne słuchawki zamknięte, o ciepłym i mocno uwypuklonym bassie. Mają sporo przestrzeni jak na typ zamknięty. Wg mnie przy równoległym odsłuchu biją swoją grą 3x droższe AKG K550(może to być kwestia gustu i wiele osób może się ze mną nie zgodzić, choć w tym samym czasie dałem przesłuchać te dwie pary znajomemu i potwierdził moją opinię). CAL! są
@mr_onion: Oj kusi mnie teraz przez Ciebie ta dozywotnia gwarancja....aale z drugiej strony zmienić słuchawki raz na x lat to tez pewna przyjemność której ciężko sobie odmówić ;) niemniej dziekuje za typ o ktorym z pewnością poczytam jeszcze
@JBFC: Z racji tego, ze słuchawki bd przez 95% czasu uzywal w biurze potrzebuje właśnie słuchawek zamkniętych....a swoim tresciwym komentarzem tylko podsyciles mój apetyt na CAL!e które pewnie finalnie zamówię, dzieki za opinie!
@JBFC: ja tylko potwierdzę, że rzekome pobicie K550 przez CALe to kwestia preferencji - u mnie jest odwrotnie... w ogóle CALe to dla mnie nic specjalnego, chociaż w swojej cenie to obiektywnie bardzo dobre słuchawki.