Wpis z mikrobloga

Siemanko mirko
Ma pytanko szukałem nowego edytora do kodziku i wpadł mi w oko brackets powiedźcie mi jakie dodatki warto instalować
nie pytam o wygląd itp. zależy mi na funkcjonalności czyli sprawdzanie składni php i pozostałych dodanych w hashtagach . obecnie pisze mi nie wiem czym sprawdzać poprawność więc pewnie coś trzeba dodać ;-)
#brackets
#kodowanie
#php
#html
#css
#js
#sass
  • 9
@Rasty: Polecam PHPStorm jeśli zależy Ci na dobrym sklejaniu składni PHP, jeśli czysty Webdev (CSS, HTML, JS + jako bonus NODE.js) to WebStorm. Są warte swoich cen.

Poza tym czuję motzno, że zaraz zostanę rozdarty przez tłumy, za polecanie produktów IntelliJ. Ja też nie byłem do nich przekonany dopóki nie zacząłem na nich pracować.

Wcześniej to tylko SublimeText 3, albo notepad++ ( ͡ ͜ʖ ͡)

Do
@nCore: ale jakieś argumenty dlaczego ssie? Mi się na nim wygodnie pracuje, chociaż muszę przyznać, że czasami potrafi zamulić (szczególnie przy takiej liczbie pluginów + jak mam włączony Extract).
@Rst00: no właśnie dlatego - nigdy nie odczułem tego problemu w sublime albo w webstormie. A nie lubię gdy coś mi się tnie, muszę na coś czekać, na przykład w momencie kiedy naciskam Ctrl (CMD) + Spacja by wyświetlić podpowiedzi, a tu wielki BENIZ, bo czekam 2-3 sekundy na wyświetlenie listy podpowiedzi. To bardzo osłabia produktywność, a przynajmniej w moim przypadku.
@Rst00: od kiedy przestałem pracować w Ruby, to Emmet nie był mi potrzebny, ale jest wbudowany Emmet w Webstormie. Jesli chodzi o snipetsy to masz Live Templates, wraping kodu znacznikiem przez siebie napisanym tez.