Wpis z mikrobloga

@liqui6: A ja nie pamiętam co zrobiłam ze swoją kolekcją tazo ze Star Wars :( Pewnie gdzieś w piwnicy leży, jedynie pokemony się uchował na wierzchu..
@XAIMEII: Racja! Też gdzieś taką tubę miałam.
@Sheta: Tych tazo co pokazałaš były chyba 4 serie każda z kolejną generacja. Potem dopiero wyszły metalowe które zawierały 2 pierwsze generacje pokemonów.
Nie pamiętam tylko które z tych tazosow zawierały tez postaci. Czy to metalowe były czy te plastikowe.
@vegaushp: Na tych "3d" tazo mam napisane taz2, więc to chyba już była 2 edycja, a jednak dotyczyła tych pierwszych 151 pokemonów.
Ten metalowy co mam na zdjęciu to już nie pokemony, a jakieś "YuGrUh! METAL TAZ" i tam właśnie z drugiej strony są już postacie.
@Sheta: Ten metalowy jest z YuGiOh czy coś takiego. Bajka na podstawie gry karcianej. Był do nich sarkofag w którym można było trzymać tazosy.
Co do metalowej serii z pokemon to była napewno bo mi się przypomniało ze była skonstruowana tak ze z jednej strony był pok a z drugiej jego ewolucja. Jak pok nie miał ewolucji to był połączony z innym powiem bez ewolucji bądź z postacią z pokemonow.
Miałem
@vegaushp: o kurde.. dobra, widzę, że jesteś znawcą ;) Tazosy zbierałam jedynie do drugiej serii pokemonów, później już co innego było modne..

Widzę, że uraz na całe życie pozostał.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Sheta: Znawca to może nie ale pamiętam co sam miałem i co dzieciaki z podwórka miały. Pamięć jeśli chodzi o rzeczy głupie i kompletnie niepotrzebne mam bardzo dobrą choć czasami mogę się pomylić.
Po pokemonach chyba właśnie yugioh był a następnie duelmaster bądź beyblade.

Tego turosa nigdy im nie wybaczę. Chciał bym nadrobić ten odcinek ale nigdzie go nie mogłem znaleźć w dubbingu pl pomimo że istniał bo na tv4 go