Wpis z mikrobloga

@redheart: a ja w niej siedzę od 5 lat i nie mogę się z Tobą zgodzić. A mówienie o wyszoleniu technicznym i kulturze gry w kontekście Ekstraklasy jest śmieszne i nie zrobią aż takiej różnicy, nie mówiąc o tym, że w połowie meczów Ekstraklasy te pojęcia w ogóle nie występują.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: wielkiej nie robi, ale różnica to wciąż różnica. Ale widzę że mamy tu hurr durr speca 5 lat w lidze siedzi i wszystko to amatorka cała 1. liga a ekstraklasa to gowno to samo od 2008 bez zmian w wyszkoleniu zawodników. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu myśląc o wyszkoleniu przestań mieć przed oczami obraz Bundesliga/La Liga/Premier League itd vs Ekstraklasa a zacznij bardziej odnosić naszą
  • Odpowiedz
@redheart: ale ja nie biorę 1:1. W naszej lidze jest może 5 zespołów które można przyrównać do czegokolwiek np. Czech czy Słowacji nawet. Naprawdę oglądając mecze Ruchu, Piasta, Podbeskidzia, Korony, Łęcznej uważasz że daliby sobie radę gdziekolwiek? Przecież to są amatorzy zarabiające ogromne pieniądze. No ale jak chcesz mnie wyśmiewać argumentem hurr durr spec od 5 lat to kończę tę dyskusję, narazie.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: ci amatorzy z Ruchu rok temu mało nie awansowali do LE odpadajac w 4 rundzie elminacji w dogrywce. Ale narazie, płakać nie będę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
ci amatorzy z Ruchu rok temu mało nie awansowali do LE odpadajac w 4 rundzie elminacji w dogrywce. Ale narazie, płakać nie będę ( ͡ ͜ʖ ͡)


@redheart: ta a pamiętasz jak grali w tej lidze europy? Bo ja tak. Grali gówno.

a i jeszcze @wiktorek_PL sprawdź sobie kiedy Słowacy grali w LM a kiedy Polacy januszku
  • Odpowiedz
@Adams_GA: O #!$%@?, oceń poziom ligi na podstawie jednej drużyny, która grała w LM. Nie kompromituj się, błagam cię. Ligę słowacką to ty widziałeś może z raz w życiu na skrótach w tvn-ie.
  • Odpowiedz