Wpis z mikrobloga

@vegaushp: @johann89: ciekawe...
@fatall1ty: sam posiadam M1 Note i tez pytałem o sens wymiany na Xiaomi, ale Mi4 ;) Zostało mi to odradzone, bo poza obudową Mi4 właściwie niczym nie odskakuje, a tutaj mirki Ci polecają Mi3 ( ͡º ͜ʖ͡º)
Polacam kanał na YT MajsterPirzu, on to wszystko testowal, poznaj tez moze jego opinie tu na mirko @Pirzu.
@vegaushp: Miałeś oba? ;) Pirzu miał i jakoś ostatnio jak z nim pisałem to wcale tak Mi4 nie wywyższał. M1 Note to nadzwyczaj udany smartfon za te pieniądze, a że jest lepszy od Mi3 to nawet nie podlega dyskusji.
Przypominam że jeśli można wyróżnić chińskie "marki premium" to jest to Xiaomi i Meizu, nie tylko Xiaomi.
@kamil996: M1 note miałem w rękach przez jeden dzien ale nie dane było mi go używać dłużej bo należał do mojego brata. Od xiaomi z serii mi nie miałem mi note i mi4i. Z tą wyższością nad mi3 bym nie przesadzał. Meizu m1 było bardzo dobre w swojej cenie w momencie kiedy wyszło i na alie dało się je kupić nawet ponizej 180$. Wtedy nie ulegalo to wątpliwości że jest bezkonkurencyjne
@mikii77: M1 note nie ma androida 5.1 więc nie ma bugów, zobacyzmy jak w mx5, w tym tyg powinienem miec ale jest kolejka niestety do testow, w dodatku z PL dystrybucji mozna kupic w dobrej cenie lekko uzywane na allegro.

@lukazh: @fatall1ty: M2 note ma gorszy procesor, beznadziejny przycisk po środku i nie ma GG3 tylko dragona. Zaleta m2 note jest ... szary kolor.

@fatall1ty: Miałem mi3, co
Pobierz Pirzu - @mikii77: M1 note nie ma androida 5.1 więc nie ma bugów, zobacyzmy jak w mx5,...
źródło: comment_1gvnylslRxcDezQ2KLbQ6ogb1KCtQwhw.jpg
@fatall1ty: Nie opyla sie na ali m1 note , poszla w gore, bo przestali produkowac. jak chcesz m1 note - szukaj na allegro z PL dystrybucji. Ja w poneidzilaek kupilem rozowemu z przesylka za 760, dwoma szkiełkami hartowanymi, futerałem i 21 miesieczna, polska gwarancja (zakup byl w komputroniku). :)
@Pirzu: No niestety ale na allegro nic nie ma, może udałoby mi się wygrać licytację ze gdybym nastawił snajpera, ale najpierw muszę sprzedać swojego zenfone. Podsumowując całą twoją wypowiedz, wybrałbyś meizu? ;]