Wpis z mikrobloga

@deeyay: mi sie osobiscie nie podoba...ale jak sie baba uparla to nie wygrasz ;) ja tez sie uparlam i imie dla syna wybralam a maz sie juz musial zgodzic.
  • Odpowiedz
@AnnaJ: Oj, chyba się da wygrać. Moja matka chciała, żebym był Leszke, a... nie. To na odwrót było. Padre tak chciał, a wygrała matka, żebym był Łukasz. No i fajnie.
  • Odpowiedz
@deeyay: Wiesz, postrzeganie imion czesto zalezy od osob kojarzacych sie tobie z tym imieniem. Jesli musi miec na imie Luiza to powiedz ze ty wybierasz dowolne dla drugiego dzieciaka jesli bedzie. Ja sie tak w sumie umówiłem. Pierwszy ma byc Adam ( pomysl rozowego) a drugi Zygmunt Junior ( xD ) a co do dziewczynek to nie mielismy ciekawszych pomyslow
  • Odpowiedz
@zygmuntt: Nie no, chodzi głównie o to, żeby dziecku tym imieniem krzywdy nie zrobić. Luiza? Niech będzie. Niby ładne, ale nie mam przekonania. Laura, to walisz zdrobnieniem "Laurka" i jest spoko.
  • Odpowiedz
@zygmuntt:

bardziej zeby sie posmiac

każdy tak mówi:) te programy mają taki format, że ich targetem są ludzie, którzy chcą się pośmiać z głupszych od siebie. Tak to niestety działa:)

  • Odpowiedz
@jankotron: a powiem ci ze niekoniecznie bo mam paru znajomych ktorzy calkowicie w to wierzyli i byli pod wrazeniem, no ale jednak wiekszosc faktycznie oglada zeby sie poczuc lepszym i madrzejszym ( sam sie zreszta takim czulem) ale trzeba zakonczyc temat warsaw shore bo miala byc dyskusja o Luizie :)
  • Odpowiedz
@deeyay: mnie się kojarzy wyłącznie z jakimiś tematami śluzowatymi. przez brzmienie zapewne. poszukalabym innego imienia. w #pracbaza mam sposobność obserwować co też za imiona są nadawane dzieciakom i Luizy też się zdarzają. przodują wciąż, imho niestety, imiona tradycyjne typu Zosie Tosie Marysie
  • Odpowiedz