Wpis z mikrobloga

Siema mirki spod tagu #bekaztransa #spedycja #logistyka! Wczoraj w ramach Systemu Trans.eu uruchomiliśmy nowe narzędzie do zleceń transportowych - TransOrders - znajdziecie je w głównej zakładce w lewym menu lub bezpośrednio na http://system.trans.eu . Jeśli macie czas i chęć to zachęcam do sprawdzenia go w akcji i wyrażenia swoich opinii - czy to narzędzie zapowiada się dobrze, czy może być przydatne i czy obrany kierunek jest dobry - fajnie jest mieć opinie z pierwszej ręki :)
Wiem, że często Trans kojarzy się negatywnie z awariami i problemami technicznymi, ale mogę Was zapewnić, że nad tym też trwają intensywne prace i wkrótce zaowocują wyeliminowaniem tych problemów :)
  • 8
  • Odpowiedz
@ppla: Zlecenia są niezależne od pozostałej części w wersji webowej i są dokładnie takie same w komunikatorze jak i w wersji na przeglądarkę - bez różnic w funkcjonalności.
  • Odpowiedz
@vegat: Zacznijcie od stabilnosci programu , od lat co jedna aktualizacja to gorzej , robicie jakis durny portal spolecznosciowy zamiast skupic sie na glownym narzedziu polskiego rynku transportowego.
Program od czasu Windows XP przez 7 , 8 , 8.1 nie dziala stabilnie wysypuje sie , na komputerze potworze chodzi gorzej niz ( nawet brak mi porownania ) ,
Nie ma aplikacji mobilnej co jest niewyobrazalne w tych czasach , aplikacja przez
  • Odpowiedz
TimoCom?

- brak komunikatora, co przedłuża transakcję
- brak komentarzy/opinii
- nie można otworzyć kilku lokalizacji na raz jak szukasz ładunku
- nie można załączyć dokumentów OCP itd. - kolejna strata czasu..
- awarie też się zdarzają
- windykacja.. robisz ładunek z firmą, nie płacą, znikają z Timo i dział windykacji się wypina

W mojej opinii Timo jest bo jest, ale jest do dupy no i z tego co pisałeś dostęp jest
  • Odpowiedz