Wpis z mikrobloga

Jestem ateistą i mieszkam w UK. I wiecie co? Uważam, że im więcej katolików/chrześcijan tym lepiej.

Żyjąc w tzw. Zachodniej Europie, widzę, że w ciągu 8 lat zrobiło się wyraźnie więcej "wzbogacenia kulturowego". To nie jest dobre. Jest ich po prostu za dużo i zaczynają się panoszyć. Niektóre dzielnice w ciągu 8 lat stały się niedostępne, bo zasiedlone są wyłącznie przez brązowe rodziny.

Mimo, że jestem ateistą, wychowałem się w kulturze katolickiej, którą znam i wiem jak się w niej poruszać. Nasza cywilizacja opiera się na całkowicie odmiennych zasadach od tej brązowej, muzułmańskiej. A co oferuje cywilizacja świecka? Jak do tej pory niewiele dobrego: tolerancja dla muzułmanów, dziwactw w stylu lgbt, wszechobecnego lewactwa, zasiłków - co prowadzi do nieuknionego upadku wszystkiego, co znamy i uważamy za pewne. A na pewno doprowadzi do wojny, która moim zdaniem wybuchnie w ciągu 15 lat. Będzie to wojna religijna, wojna domowa - z obcą kulturą muzułmańską.

Dlatego cieszę się jeśli spotykam katolika, bo wiem, że to oni obronią nas przed muslimami. Nie te cioty z lgbt, pseudo-drwale, modnisie, suchoklatesy, maminsynki na zasiłkach, hipsterzy, bloggerzy modowi i gimboateiści.

Katolicy są nam potrzebni w Europie. To prawda, wierzą w bajki dla dzieci, ale ta sama wiara każe im bronić swojej ziemi, tradycji i kultury, która głowy nam nie odetnie. A karą za apostazję będzie co najwyżej kilka mruknięć pod nosem. Dla ateisty, katolik to brat. Dla katolika ateista to też brat.

#niepopularnaopinia #religia #katolicyzm #ateizm #oswiadczenie #islam #polityka
  • 14
To prawda, wierzą w bajki dla dzieci, ale ta sama wiara każe im bronić swojej ziemi, tradycji i kultury, która głowy nam nie odetnie.


@CynicznySkurczybyk: a ja myślałem, że wybaczać wrogom, nadstawiać policzek i miłować bliźniego. Chociaż w sumie pisali o tym w Biblii, a ją chyba mało który katolik czytał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A karą za apostazję będzie co najwyżej kilka mruknięć pod nosem.

Bo
@CynicznySkurczybyk: Nie przebijesz sie z ta opinia. Gowniaki na wypoku mysla o randomanimeshit a nie o tym co ich czeka za 10 lat we wlasnym domu a po drugie ta wypowiedz nie wpisuje sie obowiazujacy nurt polityczny. Jednym slowem #!$%@? pan trzy po trzy. Choc trzymam kciuki by to co piszesz wrocilo do normalnosci sprzed 20 lat to wiem ze sie to nie uda w zwiazku z czym jestem psychicznie i
@CynicznySkurczybyk: Zgadzam się z tym co piszesz, szczególnie spodobało mi się zdanie

Dla ateisty, katolik to brat. Dla katolika ateista to też brat.


Poza ekstremalnymi przypadkami nikt nigdy nie miał żadnych problemów z moją niewiarą. Z reguły wymienialiśmy się poglądami po czym rozstawaliśmy w pokoju. Lewaki mogą gadać co chcą, ale nie jest prawdą, że przeciętny katolik nienawidzi niewierzących. Według mnie przeciętny katolik ma gdzieś twą niewiarę, dopóki nie wyśmiewasz i
@CynicznySkurczybyk: Juz kilka razy pisałem na wykopie, że jestem ateistą który kompletnie nic nie ma do katolików, bo nawet skrajny katolicyzm nie jest żadnym zagrożeniem, nie robi nikomu krzywdy, islam za to robi wiele złego.
Dlatego zawsze mnie śmieszy lewica która nienawidzi katolików ale kocha islamistów i żydów, którzy są o wiele bardziej radykalni i szkodliwi w wyznawaniu swojej wiary. W katolickim kraju można być idiotą antyklerykałem, w kraju islamistycznym można
@CynicznySkurczybyk: wielkie propsy, uwazam podobnie. Niestety "ateizm" zostal zagarniety przez lewice, a tak naprawde jest zwyklym gimbo-antyklerykalo-ateizmem. Sam jestem ateista ale czerpie garsciami z madrosci, filozofii i kultury chrzescijanskiej, bo badz co badz - to ona byla na naszych ziemiach od ponad tysiaca lat i to ona doprowadzila bialego czlowieka do Panowania nad calym niemal swiatem.

Dla wiekszosci prawica to tylko katolicyzm - wiekszosc, ale nie calosc. Sam nigdy nie mialem
@CynicznySkurczybyk: 1. IIIWŚ będzie wojną religijną. Moim zdaniem między Chrześcijanami i muzułmanami, ale wywołana jest przez żydów. Dlaczego? Dlatego, że żydzi są mocno wierzący (nawet jeśli mówi któryś, że ma tylko korzenie żydowskie) i wierzą że mesjasz dopiero przyjdzie, więc chcą mu pomóc. Ich zbawiciel ma się pojawić w czasie, kiedy narodzi się antychryst. Doprowadzają więc świat do tego, abyśmy wszyscy byli zwróceni przeciwko sobie, a muzułmanów finansują, no bo przecież
@CynicznySkurczybyk: @Postronny: @sorek: @Klinghoffer: Plusy Panowie. Nigdy nie myślałem, że spotkam na wykopie ludzi podzielających moje zdanie. Katolików szanuje. Dziwi mnie, że Europa zachodnia przy wieloletniej tradycji świeckiej traktuje islam jakby to byli Kaszubi, czy inni Ślązacy. A przecież islam to nie tylko religia, ale cały system kulturalny, inny rodzaj myślenia. Cały ten aparat filozoficzno-kulturalny można od ręki zastosować do islamu.

@Liberman: Przez rękawiczkę, ale też piąteczka