Wpis z mikrobloga

Kurdebela to szukanie dobrego auta do 12k to nie jest taka latwa sprawa... dzisiaj ogladalem focusa mk2 z 2004 roku, porysowany z deczka ale za 11 tysiecy, bardzo dobrze sie nim jezdzilo ale no troche na lakiernie by poszlo.. jutro mysle co by z tesciem go jeszcze raz ale boli bo troche pocharatany jest ;/ w dodatku byl na otomoto za 13k a teraz w komisie za 11 xD klima do napelnienia bo sprezarka dziala ale komplet opon jest, mam juz taki miszmasz w glowie ze szok.. #motoryzacja #pierwsze4kola #auto #pierwszeauto #samochody
  • 54
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pawel_je: jutro o 19 jadę po niego ( ͡ ͜ʖ ͡) w środę do mechanika i żeby ocenił co i jak i czy dużo trzeba włożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie to zakładam sekwencje, wymieniam tarcze z tyłu i lakieruje tylna klapę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wonzki: zajebiście wygląda ten focus, nie ma sensu dokładać 10k do nowszej generacji. tez sobie kupię albo czarny albo szary i obowiązkowo benzyna + lpg :) obowiązkowo przyciemnij sobie szyby z tyłu, wygląda wtedy super. :)
Co to za wersja, bo na całkowicie inny zderzak niż reszta focusow.? :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pawel_je: z zagazowaniem może być problem, bo podobno się #!$%@? coś w silniku 1.6 ale to w tym100konym, nie wiem jak z moją wersja 115
  • Odpowiedz
@wonzki: ubezpieczenie jako pierwsze auto jest całkowicie na Ciebie, czy może rodzic współwłaścicielem ze zniżkami? Zazdroszczę ci autka, strasznie mi się podoba, ale już perfect to byłby na innych felgach ;p
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pawel_je: rodziców nie mam, na kuzyna, ale jakbym wziął to też 500zl w mowie mają umowę, ale za rok już 1600zl by wyszło, trzeba znaleźć węższe opony że stalowkami i niestety kolpak założyć bo wszystkie nierówności czuje, 17 cali i opona robią swojr
  • Odpowiedz