Wpis z mikrobloga

Kurdebela to szukanie dobrego auta do 12k to nie jest taka latwa sprawa... dzisiaj ogladalem focusa mk2 z 2004 roku, porysowany z deczka ale za 11 tysiecy, bardzo dobrze sie nim jezdzilo ale no troche na lakiernie by poszlo.. jutro mysle co by z tesciem go jeszcze raz ale boli bo troche pocharatany jest ;/ w dodatku byl na otomoto za 13k a teraz w komisie za 11 xD klima do napelnienia bo sprezarka dziala ale komplet opon jest, mam juz taki miszmasz w glowie ze szok.. #motoryzacja #pierwsze4kola #auto #pierwszeauto #samochody
  • 54
  • Odpowiedz
@wonzki: z ta klima to juz pare razy slyszalem, dziala ale nie napelniona. Napelnisz i tak nie bedzie pewno dzialac. Pojedz na aso zobacz czy nie mial urwanego pol auta (komisowi tez nie ufalbym za zapewnienia ze jest klawo)
  • Odpowiedz
@wonzki: Protip: nie polegaj zbyt mocno na otomoto. Dowalili podwyżkę o 500% za dodanie ogłoszenia i sprzedawcy pouciekali z ofertami na inne serwisy. Na gratka.pl przetransferowało się sporo ofert.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DannyBreivik: to byłby dobry pomysł, chociaż myślę że. Gdyby faktycznie teść stwierdził że mechanicznie to auto jest ok to myślałem żeby co miesiąc lakierowac jeden element,

@Alcoholic_Desacrator: wiem wiem, jutro będzie wiadome,
@r0ztrzepana0: dziekoweczka!
@tytanowy-janusz: za duży trochę rejczel chociaż jakbym miał jakiegoś pewniaka to kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°), szukam raczej dwudrzwioego hatchbacka/coupe
  • Odpowiedz