Wpis z mikrobloga

miałem go przez chwilę, po czym skorzystałem z możliwości oddania go "bez powodu" do saturna.

Gówiana rozdzielczość ekranu czy też jego ostrość, to to co zdecydowało, że go oddałem. Jest na to fix : http://forum.xda-developers.com/thinkpad-tablet/general/wip-yoga-tablet-2-display-sharpness-fix-t3008131

Może coś tam ten fix pomógł, ale nie po to się kupuje tablet, żeby mieć na wstępie rozmazany ekran :)

Ta stopka, którą każdy z recenzentów się podnieca w mojej opinii jest #!$%@?. Tablet jest ciężki i
  • 0
@bojesieburzy: o kruca, nie miałem w planach nawet tego sprawdzać. Z góry założyłem, że wszystko jest okej (w końcu matryca FHD, mam taką teraz w telefonie i jest super). To wybrzuszenie na boku nie ułatwia wg Ciebie trzymania tabletu?
@b4q: ja też nie sprawdzałem, czytałem tylko recenzje tych wszystkich cwaniaków, potem jak przyszełem z tabletem do domu to aż zapłakałem, różnica pomiędzy wtedy moim G2 albo G3 (nie pamiętam :P) była OGROMNA. Czcionki jakby, ktoś nałożył na to filtr photoshopa blur 3x. Ten fix NIBY poprawia. Tzn. jak go zainstalowalem (no root) to trochę się poprawiło, ale dalej obraz nie był żyleta jak na starym nexusie 7 cali.

Jeżeli chodzi
  • 0
@bojesieburzy: właśnie o takie trzymanie (czyt. jak książki) mi chodzi. Używałbym go głównie do surfowania i czytania, przez co przeraża mnie to co napisałeś o czcionkach. Chyba będę musiał mu się przyjrzeć w jakimś elektromarkecie