Wpis z mikrobloga

@HaSSaN: HaSSaN zrobiłeś to na siłe żeby się tylko przypi**dolić. Wiadomo że jak się mówi o busach to tylko tych do 3,5t i na kategorie B, bo wtedy jedynie te pojazdy mają racje bytu. A i mam to gdzieś gdzie żyjesz, jak tak dalej będziecie sobie po PL ładować to wkońcu skończycie z 50gr/km

Także idź być fajny gdzie indziej
@kozaqwawa @kartofel_mocy
@HaSSaN:
  • Odpowiedz
@xspeditor: >gdzie ty żyjesz w Azji ?

A i mam to gdzieś gdzie żyjesz,


To określ się kolego najpierw zadajesz pytanie a gdy na nie odpowiedziałem to masz nagle gdzież to po #!$%@? się pytasz ?

A rumuny ładują ile wlezie i żyją
  • Odpowiedz
@HaSSaN: To było pytanie retoryczne, mam gdzieś jakie realia panują u Ciebie na lokalnym rynku wokół komina ale są one karygodne i trzeba je zmienić. Inaczej sami się zarżniecie
  • Odpowiedz
@xspeditor: po prostu śmieszy mnie Twój ból dupy o to kto i za jakie stawki jeździ a co Ci do tego ?. Osobiście znam gościa który jeździ z południa PL na północ po śmiesznych stawkach tylko po to żeby ładować nad morzem rybki i wracać spowrotem na południe i bardzo mu się to opłaci.
  • Odpowiedz
@HaSSaN: Dla mnie jak najlepiej byłoby jakby każdy jeździł za jak największe. A co mi do tego to już Ci mówię : Taki Stasio jedzie sobie swoim starym Volvem F12 pamiętającym jeszcze nowe maluchy na drogach np z Krakowa nad Morze. I bierze z Krakowa jakiś ładunek za czapkę gruszek, i tak z 10 razy. Później klient tak się przyzwyczai, albo będzie mówił że jak Stasio pojechał to i ja
  • Odpowiedz
@xspeditor: No i właśnie o to chodzi dla Ciebie najlepiej byłoby jeździć jak najdrożej a dla kogoś kto daje ładunek najlepiej byłoby przewieźć go jak najtaniej po prostu sprzeczność interesów dlatego nie rozumie takiego hejtu właśnie każdy chciałby zarobić jak najwięcej i firma x zarobi więcej na produkcie miedzy innymi poprzez to ze przewozie go taniej niż inni. Ty zarobisz więcej jeśli przewieziesz drożej. Po prostu interesy i jeszcze raz
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: o mnie to mówisz kolego ? Chyba byś się zdziwił ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tkwij sobie dalej w wielkim busowym biznesie o wielki i potężny spedytorku ;)
  • Odpowiedz
Chcę się poczuć jak elyta wypoku. Wrzucę prostą tabelkę bez opisu kolumn i przez 20 postów będę odmawiał jej jednozdaniowego wyjaśnienia. Niech zajmą się programowaniem za 15k, a nie mi tutaj w trans wchodzą... :D
  • Odpowiedz
@yousouyou: ale o co bol zada? każdy kto używa transa (a na to mógłby wskazywać tag bekazTRANSA) wie o co chodzi, każdy związany z transportem po przeczytaniu opisu ładunku też zrozumiał o co chodzi. To nie jest żart, czy humor obrazkowy, nie jest obiektywnie śmieszny. A tłumaczenie codziennie po kilka razy tego samego jest irytujące. Spróbuj wrzucić coś na # programowanie co bedzie, w mniemaniu kilku osob, nie pasowało pod
  • Odpowiedz