Wpis z mikrobloga

WITAM CHCIAŁEM ZACZĄĆ CHODZIĆ DO SKLEPU PO BUŁKI, LEPIEJ DO LIDLA CZY DO BIEDRONKI?


@inrzynier:
Chcesz zacząć chodzić po bułki? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do biedry ci się #!$%@?ą więc musisz #!$%@?ć nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów, do tego buty z aerożelem za 5000zł (dostępne w naszym sklepie internetowym), no i urządzenie mierzące pokonany dystans, tętno oraz poziom
@kozaqwawa: taki znaffca z Ciebie a nie wiesz, że wzmocnione busiki z podwójną podłogą i osiami i 1.2t mogą mieć w dowodzie ? A z praktyki wiem, że busy które mają 750kg standardowo a nie jak piszesz 400-500 spokojnie biorą 1.5t.
@HaSSaN: taki znawca z Ciebie a nie wiesz ile wynosi limit wagi na prawo jazdy kat B i ile waży zatankowane auto z kierowca? Moje plandeki mają po 1250-1350kg w dowody wpisane przy masie własnej 2100-2200 i co z tego skoro pierwsza waga we Francji, Hiszpanii czy Austrii i dostajesz mandat i szukasz kogos kto ci odbierze część towaru dołóż jeszcze sobie do tego windę ktora sama waży 450-500kg to ci