Wpis z mikrobloga

Wykop robi karierę..

Hejt na Filipa Chajzera to zorganizowana akcja Karachana. Sianie zamętu sprawia trollom największą przyjemność

Są anonimowi, nie mają żadnych barier, są w stanie posunąć się naprawdę daleko, byleby tylko kogoś skrzywdzić i tym samym rozzłościć jeszcze większą liczbę osób. To Karachan, internetowa społeczność, która jest odpowiedzialna za masowe obrażanie syna Filipa Chajzera, zmarłej blogerki Maddinki, czy Dominika, który popełnił samobójstwo.

Niewiele o nich wiadomo, świetnie się maskują i uderzają zawsze w najczulszy punkt. Swoje "dzieła" często przypisują serwisowi Wykop, by jeszcze bardziej rozwścieczyć jego społeczność i zepsuć wizerunek tego serwisu. Nie jest łatwo trafić w ich kręgi i dla własnego zdrowia psychicznego lepiej tego nie robić.

cd..
http://natemat.pl/149209,hejt-na-filipa-chajzera-to-zorganizowana-akcja-karachana-sprawia-im-to-ogromna-radosc

#atencja #wykop #wypok ##!$%@? #coinformacje
  • 6
  • Odpowiedz
@Nicoc: karachany myślą, że są takie super cool, bo mają stronkę w html i javascript. To takie kul obrażać wszystko i wszystkich i patrzeć jak się ludzie pieklą.

Nie rozumiem ludzi tracących czas w tak bzdurny sposób...
  • Odpowiedz
@Nicoc: nikt nie płaci...

Dorastałem z dresiarzami, pracowałem w ochronie, jako meleksiarz w Krakowie, w gastronomii, studiowałem dwa kierunki i WSZĘDZIE są #!$%@?ęci ludzie.

Moim zdaniem to 7 rodzin na 10 nie powinno mieć dzieci, bo rodzice są podupceni. Jakie dziecko może wyjść z połączenia zrytej rodziny i skumulowanej agresji? Samobójca/depresant, psychopata/socjopata albo ktoś jak użytkownik karachana...
  • Odpowiedz