Wpis z mikrobloga

@GeorgeDOGG: ogolem mam znajomych w roznych, a to ma duze znaczenie? Mam kilka znajomych ktore chyba bym mogl poprosic o wysylke tego, w Houston, na Florydzie i Detroit.
Najlepiej o macbooka (pro)
@kuba: troche ma, bo np. w Teksasie czy na Florydzie jest duzo sklepow, w ktorych znajdziesz uzywane produkty Apple z gwarancja. Nie wiem jak jest w Detroit, tam predzej na ulicy dostaniesz sztuke nowke za pol ceny :D
@GeorgeDOGG: :D a jakaś podpowiedź co do nazwy sklepów, jakaś sieć? Z chęcią bym sprawdził jak to wygląda finansowo bo może nie ma sensu go sprowadzać z USA, a po prostu kupić w Polsce np. z allegro
@kuba: generalnie trzeba pojezdzic po sklepach, ktore specjalizuja sie w naprawianiu sprzetu apple. oni zawsze maja cos uzywanego w dobrej cenie. druga opcja to craigslist. patrz na bogate dzielnice i na bank trafisz na kogos, kto sprzedaje dwuletniego maca pro za pol ceny, bo kupuje nowego ze sklepu :)
przy obecnym kursie dolara sprowadzanie rzeczywiscie moze nie byc az tak oplacalne ale nie orientuje sie az tak dobrze w polskich cenach