Wpis z mikrobloga

Mirki Mireczki! Mam problem z moim samsungiem s5. Dość błachy ale #!$%@? strasznie. Mianowicie: zwykle do odbierania lub odrzucenia połączeń przychodzących trzeba przesunąć palcem w prawo lub w lewo a u mnie od jakiegoś czasu odbiera lub odrzuca od razu po lekkim dotknięciu (zielonej lub czerwonej sluchawki). Powoduje to na moje oko 30 procent odrzuconych lub od razu odebranych połączeń gdy próbuję wyjąć telefon z kieszeni :/
Przeszukałem wszystkie opcje, poszperalem w nova lunche (nawet go wykasowalem i zainstalowałem bo myślałem ze to przez laumchera) i nic. Nigdzie nie ma opcji odpowiedzialnej za rodzaj odbierania poł.

Pomocy! A może są jakieś aplikacje do odbierania połączeń, które mogą pomóc? Lubie stockowy "telefon" i kontakty wiec wolałbym tego nie zmieniać...
#android #samsung #pytanie #naprawa #problem
  • 12
  • Odpowiedz
@PanKabaczek: W takim razie pewnie włączyłeś opcję odbierania i odrzucania jednym kliknięciem która jest chyba dostępna właśnie od 5.0, sprawdź bo u mnie taki problem nie występuje, a mam to odznaczone. Powinno to być gdzieś w ustawieniach dostępności.
  • Odpowiedz