Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałem was ostrzec przed użytkownikiem @Supercoolljuk2 (bardziej Superuncoolljuk).

TL;DR


Ponad dwa miesiące temu zerwałem z różowym paskiem i tego samego dnia wieczorem napisał do mnie jej wykopowy przyjaciel, żeby pogadać i wesprzeć duchowo. Poruszył mnie tym gestem i stwierdziłem, że jest bardzo sympatycznym człowiekiem i pożałowałem, że go wcześniej nie poznałem. Kiedy poprosił o pożyczkę 100 złotych do poniedziałku (była sobota), trochę coś mi śmierdziało, ale jednak postanowiłem zaryzykować i uznałem, że na tyle poprawił mi humor po rozstaniu, że przelałem mu 150 złotych w razie czego.

Tych pieniędzy oczywiście już nie zobaczyłem na oczy, pomimo tego, że ljuk się wielokrotnie zarzekał, że zrobi przelew jutro/do końca tygodnia/inny tak samo mało wiarygodny termin.

Myślę, że byłem na tyle cierpliwy w tej kwestii, że nie ulega wątpliwości, że ljuk jest krętaczem, oszustem i zdecydowanie nie polecam tego allegrowicza.

Cała historia konwersacji z nim jest poniżej (wyciąłem tylko fragmenty dotyczące zerwania).

Nie mam pojęcia, jak on się nazywa, wiem tylko, że mieszka we Wrocławiu, stąd spam tagami, żeby więcej osób się dowiedziało.

#wroclaw #wroclawskiewykopparty #afera #oszukujo #gdziejestmoje300baniek
Pobierz cheft - Mirki, chciałem was ostrzec przed użytkownikiem @Supercoolljuk2 (bardziej Sup...
źródło: comment_YN56h9qPOjGr8aj5iNgIqaCTlisdhcqM.jpg
  • 714
@Perlo: w porządku, ale mnie to mało obchodzi z racji tego, że ja też mam znajomych na wykopie i oni po znajomości tez potwierdzą to co napisze, także takie potwierdzenia generalnie nic nie znaczą.
nie ważne jakie poglądy bedzie popierał.


@92Gruszka: O ile dobrze pamiętam, to zdaniem samych neuropków neuropa nie ma żadnych ustalonych poglądów. Więc argument bez sensu. Reputacji im nie zepsuje, bo bardziej już się nie da. Miejmy natomiast nadzieje, że ludzie których naciągnął odzyskają swoje pieniądze.
@damiinho: Podziwiam cierpliwość, mnie próbowano kilka razy oszukać tylko nie aż tak "łatwo". Czyli zwykle jakieś zakupy przez internet, zawirowania etc. Ja szybko przechodzę do szybkiego ustalenia danych drugiej osoby a później bez informacji że mam jego dane przesyłam gotowy wniosek o wszczęcie postępowania w sprawie oszustwa finansowego wobec osoby (tu jego dane). Ani razu nie musiałem iść o krok dalej
Pokaż go, to palcem, bo chciałbym uwierzyć, że śnię...


Nie rozumiem Waszego poczucia humoru, ale taka z dupy historia nie może stać się wiralem w internetach bo ludzie gotowi pomyśleć, że inni ludzie naprawdę wysyłają nieznajomym z internetu pieniądze i liczą na ich zwrot.