Wpis z mikrobloga

Hej mircy. Otóż mam taki mały problem. Od pewnego czasu bardzo brakuje mi...bliskości. ciagle mam sny, w których przytulam sie do kobiety (tylko chęć pozostania koło niej) to chyba dlatego, ze nigdy tak naprawdę nikt mi nie okazał bliskości, wstydziłem sie słów "kocham", wstydziłem czegokolwiek i wypierałem sie. A teraz mam ciagle chęć do bliskości z druga osobą. #stuleja ? #przegrywzwyboru
Stachustachu - Hej mircy. Otóż mam taki mały problem. Od pewnego czasu bardzo brakuje...

źródło: comment_iW2doZKu2sbvQ9QLhWKdzUIqBjdgFUWM.jpg

Pobierz
  • 19
@Stachustachu: wyjdź z domu. Weź kilku ziomków (byle rozsądnych) bo nie będziesz się przecież sam włóczył jak przegryw życiowy, walnij 4 browary na odwagę i samo pójdzie, spotkasz kilka lasek na 100 %. Ja tak poznałem moją żonę ;)


@karmajkel-nowak: Czasem tak robię z wychodzeniem,ale tylko wtedy gdy ktoś po mnie zadzwoni.W przeszłości mialem tyle szans u dziewczyn, teraz nawet na mnie nie patrzą. Idąc miastem zastanawiam sie tylko:po co
@Sheppard25: Nie zagadywanie do przypadkowych lasek, broń Boże. Jak jestem w pubie czy gdziekolwiek to czasami okazja wręcz sama się znajduje. Mój przykład: wyszedłem z ziomkiem, poszły 4 piwa, ktoś do niego zadzwonił, on potrzebował coś zapisać, obok stała panna, spytałem czy ma długopis, dała długopis. Poszła. Długopis ładny, nie jakaś reklamówka. Poszedłem jej poszukać żeby oddać. Oddałem, podziękowała, przy okazji zagadała (ja bym tego nie zrobił bo jestem zbyt nieśmiały
@Sheppard25: Szukasz problemu na siłę ;) Nic się nie spinasz. Grunt to nie śmierdzieć, mieć czyste ciuchu, umyć zęby i nie udawać fajniejszego niż się jest. To są banały ale u mnie zadziałały. Spięty byłem jak Mietek Szcześniak na koncercie. W umówionym miejscu byłem pół godziny wcześniej (po co to do dziś nie potrafię wyjaśnić) i co? I się okazało, ze ona taka cwana była poprzedniego wieczora po kilku drinach z
Hej mircy. Otóż mam taki mały problem. Od pewnego czasu bardzo brakuje mi...bliskości. ciagle mam sny, w których przytulam sie do kobiety (tylko chęć pozostania koło niej) to chyba dlatego, ze nigdy tak naprawdę nikt mi nie okazał bliskości, wstydziłem sie słów "kocham", wstydziłem czegokolwiek i wypierałem sie. A teraz mam ciagle chęć do bliskości z druga osobą. #stuleja ? #przegrywzwyboru #gorzkiezale
Hej mircy. Otóż mam taki mały problem. Od pewnego czasu bardzo brakuje mi...bliskości. ciagle mam sny, w których przytulam sie do kobiety (tylko chęć pozostania koło niej) to chyba dlatego, ze nigdy tak naprawdę nikt mi nie okazał bliskości, wstydziłem sie słów "kocham", wstydziłem czegokolwiek i wypierałem sie. A teraz mam ciagle chęć do bliskości z druga osobą. #stuleja ? #przegrywzwyboru #gorzkiezale


@Stachustachu: