Wpis z mikrobloga

Wspaniała gównoburza wypłyneła po wpisie @krulewna [link](http://www.wykop.pl/wpis/13582549/facet-bez-prawa-jazdy-to-#!$%@?-nie-facet-wyznanie/)

Wypłyneła cała #!$%@? wykopowych stulej i przegrywów, coś jakby dynamit do jeziora wrzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krulewna trafiła w samo sedno bo na pewnym etapie życia prawko dla faceta niemal niezbędne czy mieszka się zwłaszcza na wsi a nawet w mieście.
Nie mając prawka gdzie kobietę weźmiesz? PKSem? Mając rodzinę, jak dzieciaki podwieziesz do przedszkola a potem do pracy?
Autorka trafiła w samo sedno mówiąc że nie chodzi o własny samochód a o prawko, bo można jezdziź autem co w domu rodziców stoi, autem różowego, tęsciów, cokolwiek.

A tu takie oburzenie wykopu i wyzywanie od karyn, no nie mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps: prawko robilem po 18, 7 lat temu, swoje auto dopiero od 2 lat, wcześniej było mi niepotrzebne, jeździłem co wpadło w ręce. też w wieku 18 lat myślałem po co prawko potem zrozumiałem że bez niego byłbym przegrywem niemiłosiernym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikawykopu #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #prawojazdy #niebieskiepaski
  • 6
@Voytex: imo prowadzenie samochodu jest jedną z przydatniejszych umiejętności w życiu. Sam zrobiłem prawko zaraz po ukończeniu 18 roku życia. Ale daleko mi do nazywania kogoś "#!$%@?" tylko dlatego że nie ma prawa jazdy.
@Voytex: 29 lat na karku i uważam, że prawo jazdy nie jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie. Trzeba mieć kompleksy albo mieszkać na zadupiu, żeby tak sądzić.