Wpis z mikrobloga

@501st: dalo rade ne ebayu kupic za sensowne pieniadze - sam tak zrobilem, bo zaspalem z zakupami bedac w hiszpanii
a przelot nastu mysliwcow z okresu bitwy o anglie robi wrazenie :)
  • Odpowiedz
@emissary: cały ostatni tydzień czuwałem na ebayu i gumtree, biletów było mało, w rozsądnych cenach tylko na piątek, co mnie nie urządzało, swoją drogą to piątkowe były chyba do kupienia w oficjalnej dystrybucji do końca
  • Odpowiedz
@501st: na piatek kupilem za 17,5 funta, na sobote dwa za 100 z czego jeden sprzedalem za 80 ( ͡° ͜ʖ ͡°). lacznie z dojazdem jakeis 60£, normalnie jak za darmo ;)
  • Odpowiedz
@501st: w tym roku byl do zobaczenia po raz ostatni vulcan to nakrecilo popyt - angole sie niesamowicie nad nim i red arrows spuszczaja...
a prawda jest taka, ze w zeszlym roku straszna bieda w wystepie RA byla, w tym lepiej, ale zabojady nadal przynajmniej o pol klasy wyzej ;)
po zeszlorocznej traumie jaka im wlosi zafundowali pokazem EF i Frecce Tricolori, brytole wzieli sie do roboty i po prawili program
  • Odpowiedz
@emissary: RA to można praktycznie zobaczyć sobie co 2 miesiące, ciągle są jakieś okazje, vulcan średnio mnie interesował, bardziej ospreye, włosi, nasz mig. Grek był zajebisty w Radomiu 2 lata temu, spartan jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz
@501st: osprey jako ciekawostka, bo pokaz nieszczegolny. wlosi nie latali (poza wspolnym przelotem tornad), grek w tym roku na poziome zeszlorocznego ef rafu, wiec bieda straszna :/ belg o niebo lepszy, chociaz nadal mam w pamieci przekozaka solo turku z 2013 z Radomia. Nasz mig dal niezle w palnik, szkoda tylko ze gwozdz programu zostal zasloniety przez chmury (zwrot przez ogon)
@biczplis: alez ja wcale nie kpie :) gdybym musial
  • Odpowiedz