Wpis z mikrobloga

#wiedzmin3 czy tylko u mnie zmienily sie poziomy schematow na sety pancerza po 1.07?

Nosze kota, mam 21lvl i informacje, ze miecze moge nosic od 23lvl (mialem miecze zalozone przed patchem). Podniosly sie wymagania wysmienitego z 25 na 29... Wtf? :P
  • 7
@baba_by_sie_jednak_przydala: wiesz co... Jestem fanem calej serii... Ba, w dniu premiery wychwalalem te gre w jednej z najwiekszych stacji radiowych w kraju. Bylem dumny z REDow... Nie z polskosci tej gry tylko wlasnie z nich... Ale po kilkuset godzinach gry nie dam sobie wmowic, ze to produkt idealny. Najpierw ogromny blad ze zliczaniem doswiadczenia, potem niedotrzymywanie terminow emisji kolejnych latek... A o tym, ze takie ficzery jak skrzynka czy sortowanie ekwipunku
@baba_by_sie_jednak_przydala: oczywiscie, ze poslugiwanie sie epitetami yo mocne uproszczenie i faktycznie nie w tonie. Jednak moje watpliwosci dotyczace w3 nie dotycza braku umiejetnosci devow tylko idiotycznymi decyzjami - vide dlc z setem wilka, ktory ma pierwszy poziom na 14lvl sle zdobywa sie go w kaer morhen, do ktorego idzie sie w okolicy 20 - 24lvl...