Wpis z mikrobloga

  • 1
@przemek6085: ja bym pojechał POW do DK8/DK7 i na Janki bo 50ka droga dłuższa, przerywana terenem zabudowanym i bardzo uczęszczana przez ciężarówki
  • Odpowiedz
@przemek6085: Od dzisiaj masz otwartą nową obwodnicę Raszyna, więc chyba warto tędy się wybrać dla samego zobaczenia. Wiskitki > Mszczonów odradzam, bo jeśli nie pomyliłem drogi, to wspominam ją jako bardzo ciężką do jazdy.
  • Odpowiedz
@valdo: konkretnie to GOP, ale w tym miejscu to chyba jeden kij, bo i tak droga do Piotrkowa Tryb. ma przecież wspólny przebieg dla wszystkich Ślązaków
@holy_mol: akurat nie dla siebie wyznaczam tę trasę, sam chętnie bym się przejechał nowym odcinkiem ;)

@grzegorz710: @eloar: też mi się wydaje, że prościej by tak było, ale mapy google pokazują, że szybciej by było wariantem A2/DK50
  • Odpowiedz
@przemek6085: Jak lecisz na GOP, to tylko S8 do Piotrkowa i potem DK1/S1. Zrobiłem tamtędy jakieś 20 000 km, jest wąsko ale leci się dość spokojnie. Zwłaszcza w weekend jest to najszybsza droga.

No i map Google nie słuchaj, bo one sobie liczą tak jakbyś po pustej drodze jechał.
  • Odpowiedz
@valdo: no dokładnie, oni przesadzają z tym czasem przejazdu, ostatnio nawet zrobiłem test, odcinek z częstochowy do piotrkowa (bez miast, sama DK1)
pokazało mi taki czas, że trzeba by jechać średnio 104 km/h, a przecież tam jednak jest trochę tych skrzyżowań z 70 i światłami
  • Odpowiedz