Wpis z mikrobloga

@ofczy: @wtf24: @Fafnucek: Jeżeli przejazd odbywałby się w czasie ważności biletu (koniec terminu ważności biletu upływa w dniu i godzinie przyjazdu do stacji docelowej) i cena jest zgodna (ta sama trasa przejazdu, ta sama kategoria pociągu/taryfa) to można taki bilet uznać w innym pociągu. Jeżeli wsiadłbyś do ekspresu a trasa przejazdu byłaby zgodna to należałoby uiścić dopłatę do biletu na ekspres, podobnie jeśli wsiadłbyś w pociąg takiej samej kategorii
@wtf24: myk jest nawet taki, że jak masz bilet na przewozy regionalne, a wsiądziesz w IC który jedzie DOKŁADNIE tą samą trasą to taki bilet też można uznać - tylko nie pamiętam czy robiło się dopłatę, czy odpisywało coś; było na kursie ale nikt tego chyba nie używał jeszcze :P
@wtf24: nieee, to było jakieś wzajemne honorowanie na normalnych zasadach - jak jest wzajemne honorowanie z powodu jak wymieniłeś, albo np. jakiegoś strajku to jest to czasowe i na innych zasadach.
ciekawostka: konduktorzy na linii Warszawa - Łódź wożą swoje terminale i jeszcze terminale KM-ów. :P
@grzegoor: mnie juz nic nie zdziwi. Ostatnio w pociągu konduktor mi próbował wmówić, że na takim bilecie miesięcznym nie mam prawa jechać, aż dopiero jak mu pokazałem w internecie, że mam prawo to przyznał się do pomyłki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wtf24: w ciągu ostatnich dni jak były awarie systemu dostawałem po kilka SMSów dziennie na tel. służbowy o tym że jutro koniec wystawiania biletów bez opłaty, za chwilę kolejny SMS odwołujący poprzedni i jednak przedłużamy wystawianie bez opłat itd.. Idzie się w tym wszystkim pogubić, a to tylko smsy. Na tablet służbowy w którym synchronizujemy zarządzenia i wytyczne codziennie przychodzi po kilkanaście PDFów z telegramami o nowych informacjach, zmianach itp. -