Wpis z mikrobloga

Mirki, czy w chińskich wynalazkach z #android da się zainstalować #cyanogenmod albo jakiś inny soft, czy jesteśmy skazani na to, co fabryka dała? Mając popularny telefon wiem, że wejde na #xda i będzie tam 1000 wątków w osobnym dziale na forum o nim z instrukacjami jak wgrać wszystko, a jak jest w przypadku chińskich wynalazków?
  • 10
@fervi: Jeśli kupisz jakiegoś #!$%@? wie jakiego Lenovo co #!$%@? wie ile lat to raczej nie uświadczysz softów. Obecnie nie ma chyba zbyt wielu zaniedbanych telefonów od Lenovo. Chyba ze kupisz jakiegoś budżetowa z przed paru lat. Obecnie produkowane telefony przez Lenovo oprócz najnowszego vibe shot mają dość spore wsparcie twórców.
@vegaushp: Może, może :P Ale ten Root jest piękny, jakaś aplikacja po chińsku coś robi, nie wiadomo co i powstaje Root. Oczywiście chińczykom ufać nie można, ale to jedyny sposób na roota :D
@fervi: Ogólnie magia :D Ja z produktami Lenovo miałem styczność dość spora ale w dziale z telefonami. Powiem tak, telefony same w sobie są dobre ale bez dużego wsparcia sceny obstawiam ze Lenovo nie dało rady by być 3 producentem telefonów na świecie. Ich budzetowe telefony są tak zaśmiecone ze bez wgrywania softu są nie do używania. A ceny mocno kuszą wiec i scena się rozrasta. Wiec softów naturalnie jest sporo.