Wpis z mikrobloga

@spi_erdolina: nie będzie PDB, ESC będą tak do siebie ustawione że w środku znajdą się kondensatory i nie będzie już miejsca. Wszystkie przewody ESC połączę razem i wyprowadzę na tył kablem AWG12

Wrzuciłbym jakąś lepszą fotkę ale modziłem, modziłem i na końcu zdemontowałem bo nie mam jak ESC ustabilizować
A i najważniejsza zmiana, dzięki temu że śruby są 20mm zwrócone do góry to mogę zamontować ramiona już nad drugą płytką zamiast w środku dzięki czemu środek ciężkości będzie niżej i aby wymienić ramię muszę odkręcić raptem 4 śrubki i odlutować kable od silnika

ramiona zapasowe mam, nie kosztują majątku, bardziej chodzi o usprawnienie procesu wymiany

wołam @Xava @allbeq
@konradpodgorski:

Tak się zastanawiam, z jednej strony stosujecie elementy z karbonu by zmniejszyć wagę bo takie jest założenie gdy się stosuje włókno węglowe, a z drugiej dajecie zwykłe śruby które sporo ważą. Jaki jest tego sens?
Według logiki konstrukcyjnej, która zakłada zbijanie wagi w tego typu konstrukcjach, stosowanie zwykłych ciężkich śrub i nakrętek jest bez sensu :)