Wpis z mikrobloga

MĘŻCZYZNA ODKŁADA SAMOBÓJSTWO, BO CZEKA NA OSTATNI SEZON GRY O TRON

Luzując już solidnie przymocowany do żyrandola sznur, 45-letni Norweg Kjersti Erikksen postanawia jeszcze się nie zabijać, gdyż chwilowo ma po co żyć. Po obejrzeniu ostatniego odcinka piątego sezonu Gry o tron, przyszły samobójca poczuł chęć na więcej i, jak sam twierdzi, „Zwyczajnie nie jest to najlepszy moment na śmierć.”

„Powodów do powieszenia mam sporo – głupio wyglądam, jestem głupi i nikt mnie nie lubi, jednak niedokończenie Gry o tron byłoby po prostu niemądre. Mam tylko nadzieję, że serial zostanie szybko nakręcony, bo mimo wszystko trochę mi się spieszy.” – twierdzi Norweg.

O dramatycznej sytuacji Kjerstiego dowiedział się sam twórca książki - George R. R. Martin. Wiadomość ta wstrząsnęła pisarzem i dała mu inspirację: „Historia tego mężczyzny jest wzruszająca. W hołdzie dla przyszłej śmierci Erikksena umieszczę jego postać w kolejnej książce i uśmiercę go już w pierwszej scenie. I pewnie nie tylko go (śmiech).” – komentuje autor książek.

SUPER Informer

#superinformer #got #graotron #heheszki #pasta
Pobierz SuperInformer - MĘŻCZYZNA ODKŁADA SAMOBÓJSTWO, BO CZEKA NA OSTATNI SEZON GRY O TRON
...
źródło: comment_30K1vbE1aHpxZSspDoPshwE8TfsktJTu.jpg
  • 6