Wpis z mikrobloga

Mireczky, co tu sie #!$%@?ło to ja nie.
#coolstory i #truestory z dzisiaj.
Jechałem Warszawskim tramwajem na Metro Marymont aby wsiąść do #luxexpress.
Miałem ze sobą torbę ważąca bagatela 20kg. Kiedy juz miałem wysiadać to wstalem i sie przygotowałem do wyjścia, a ze miałem tę torbę to chciałem wysiąść jako ostani.
Jak tylko otworzyły sie drzwi słychać było starą babę w kształcie kulki ktora darła sie aby ludzie szybciej wysiadali bo jej miejsce koło kasownika zajmą (?) (° ͟ʖ ͡°)
Musicie wiedzieć, ze mam taki zwyczaj noszenia torby z tylu a nie z boku, tak ze na pierwszy rzut oka jej nie widac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedy baba zobaczyła ze wszyscy prócz mnie wysiedli, a ja wysiadłem z jej prawej storny zaczęła wchodzić na chama lewą (wepchnęła sie tez przed matkę z wózkiem).
Nie przewidziała tylko ze mam tam torbę ktora momentalnie kiedy sie wyprostowalem przy wyjodzeniu przemieściła sie z tylu na moja prawą strone i walnęła babkę tak ze tamta upadła przed tramwajem xD
Wtedy sam nie wiedziałem czy mi jej zal czy nie, nie mogła sie podnieść i wrzeszczała na mnie. W sumie to bekowe było jak ta torba z impetem ją #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Prawie mnie zabił! Cham i prostak jeden, starszych ludzi nie przepuszcza!
Zaproponowałem ze ją podniosę, ta powiedziała żebym jej nie dotykał i poszedłem na przystanek.

Teraz sobie jadę do #krakow . Picrel.

#rozowepaski #starebaby #komunikacja #patologiazewsi
WujekRada - Mireczky, co tu sie #!$%@?ło to ja nie. 
#coolstory i #truestory z dzisia...

źródło: comment_Jyx4WdXqnYHZ5Stfqk0vxtsJWbv22fbK.jpg

Pobierz
  • 9
@MokrySuchar:

@DragDay7:

Krakow jest spoko, jedyne co mnie skutecznie powstrzymuje aby tam mieszkać to brak sklepow ktore mnie interesują (w PL są tylko w Waw i nie wysyłają) oraz to, ze wali tam spalenizną w całym miescie. Po wyjściu na miasto moje włosy i ciuchy tak JEBIĄ spalenizną ze głowa mała. Az sam sie zdziwiłem.