Wpis z mikrobloga

Fedor powraca!

O swoim powrocie mówi w takich słowach:

"Dla każdego sportowca niezwykle ważne jest, by robić to co się kocha, trenować, udowadniać coś w zawodach, reprezentować ojczyznę. Pracując w ministerstwie sportu udało mi się pomóc w rozwoju sztuk walki, współpracowałem ze sportowymi organizacjami, poznawałem problemy naszego sportu i starałem się je rozwiązywać. Teraz czuję, że to odpowiednia pora by wrócić do działania.

Wyleczyłem stare kontuzje. Przez trzy lata utrzymywałem się w formie, ale to jeszcze nie wystarczy do startów na poziomie. Dlatego ostatnio wszedłem na wyższe obroty. Mamy drużynę różnych zawodowców i sportowców, którzy pomogą mi dobrze się przygotować. Pomogę także innym zawodnikom doskonalić się jako zawodowcom. Mam mnóstwo do zrobienia aby przygotować się do powrotu. Na razie negocjujemy z organizacjami, gdy się dogadamy to podam datę i przeciwnika."

Jak wieść gminna niesie, Emelianenko nie opływa w bogactwa, a w zeszłym roku podczas pobytu w Kanadzie świadczył nawet usługi śniadaniowe – tj. spożywał wspólny posiłek z każdym chętnym, który uiścił odpowiednią opłatę. Sam Fedor narzekał też niedawno, iż rosyjscy zawodnicy w ogóle nie chcą korzystać z jego bogatych doświadczeń, podczas gdy on ma im tak wiele do przekazania. Nie trzeba się szczególnie wysilić, by dostrzec w tych poczynaniach próby napełnienia sakwy – obecnie najwyraźniej nie tak już ciężkiej, jak w czasach, gdy Bóg nie poprosił jeszcze Fedora o powrót.

Fajnie będzie zobaczyć go znowu w ringu, myślę że w m1-global albo belator poradzi sobie z przeciwnikami byleby łysy z ufc czegoś nie kombinował bo przykro będzie patrzeć jak top10 okłada takiego mistrz (,)

#ufc #sport #mma
Pobierz Sinc199 - Fedor powraca!

O swoim powrocie mówi w takich słowach:

 "Dla każdego ...
źródło: comment_ER3s2mcE3W9X2FGlIKgcQXbZKttFiPrG.jpg
  • 3