Wpis z mikrobloga

@m00n: hmhmhm sprzedałem navajo i myślę czy nie dokupić właśnie bursta - na bittrexie jeszcze tak nisko nie byliśmy (nie wiem czy w ogóle było taniej)
@ermak: no to popełniłeś podstawowy błąd a mianowicie sprzedałeś navajo taniej niż kupiłeś. Nigdy się tego nie robi choćby się paliło z prostej przyczyny, pewnego dnia nie ma bata że na navajo nie będzie jak nie stałych wzrostów to przynajmniej pompy gdzie będziesz mógł wyjść z zyskiem.
Podstawowy błąd: sprzedałeś navajo taniej bo myślisz że burstw wzrośnie , tymczasem burst jest w długoterminowym trendzie spadkowym i tutaj może śmiało zawitać nawet
@Morfeus: mylisz się, straty trzeba ciąć szybko, stop losów może na altach nie ustawiać ale do pomocy bitcoin checker w razie gwałtowniejszych zmian. Gdybym zrobił to co ty proponujesz to obecnie nie miałbym czym obracać i umknęłoby mi z 100 nowych altcoinów. Mówie o pierwszym akapicie.
@Morfeus: burst prędzej czy później zaliczy wzrost i to spory. Kopanie hdd to innowacją na miarę przejścia z CPU na gpu. Kiedy? Nikt nie wie. Wiesz jakim kosmosem było kiedyś skonfigurowane cgminera żeby wogole kopać na GPU? Nie było takiej bazy wiedzy jak teraz. Do kopania bursta nie trzeba techniki rakietowej. I nie trzeba mieć żadnej wiedzy programistycznej. Ot wiedzieć jak działa NXT bo na nim jest oparty i wiedzieć jak
@Morfeus: swego czasu kupiłem nav po ok. 400, później jeszcze po ok 2k
liczę że navajki jeszcze spadną, w między czasie możliwe, że pozbędę się cloaków
a może nie - kto to wie

tak w ogóle to wybacz ale już jakiś czas temu przestałem czytać Twoje wpisy