Wpis z mikrobloga

Jak ja hejtuję nadchodzący film batman vs superman.
1: Naciągana historia równej walki tych 2-óch superbohaterów. Batman, to zwykły śmiertelnik. A Duperman umie latać, ma nadzwyczajną siłę i wali laserem z oczu. To jak walka najwaleczniejszej amazonki z najszybszym i najsilniejszym komandosem. Amazonka w teorii powinna być bez szans. Ale nie, oni będą się zmagać w pocie czoła by w końcu pewnie się zbratać.
2: mówiąc Batman mam na myśli dziwny twór batmano-ironmanowy bowiem batman będzie walczył w takiej śmiesznej stalowej zbroi...
3: Ben Affleck? Nie...błagam...
4: Co tam robi duperwoman?
5: Jakiś goguś gra dupermana.
6: Joker, którego gra wyśmienity aktor (Jared Leto), wygląda jak gej i ćpun. Ani to wręcz przerysowany jak z komiksu, nonszalancki i przeraźliwie oszalały Joker J.Nickolsona, ani to perfekcyjny w swojej niedoskonałości, realistyczny psychol jakim był Joker H.Ledgera.

Dziękuję, Dobranoc.

#gorzkiezale #filmy #superman #batman ##!$%@?
  • 4
@kazmir: Nasyp sobie soli do dupy i poczytaj komiksy. Gdybyś wiedział cokolwiek o uniwersum, nie pisałbyś takich głupot.
1. Naciągana historia? Może podzielisz się co tam jeszcze wyczytałeś ze scenariusza, mądralo?( ͡° ͜ʖ ͡°) Historia trzyma się kupy i ma sens- Supermanowi lekko odbiło, stał się bożyszczem i idolem świata, a Batman widzi w nim zagrożenie dla bezpieczeństwa i życia niewinnych ludzi- DLATEGO CHCE GO POWSTRZYMAĆ.
2.
Dopuszczasz do myśli, że to jest INNY FILM, ale już nie, że może być INNA OPINIA niż twoja i komuś sie może NIE PODOBAĆ TEN POMYSŁ NA FILM. Nie podpasował mi się najwyraźniej taki pomysł, nie znam całego uniwersum i bardzo mnie to obchodzi. Wyraziłem SWOJE zdanie na ten temat.
Szkoda, że poplątałeś merytoryczny komentarz z własną frustracją, bo może nawet napisałbyś coś mądrego. A tak nasze spostrzeżenia są równe sobie :)
@kazmir: Wiem, że nie wszystkim się może nowy film i pomysł podobać, ale denerwuje mnie, jak ktoś, nie mając pojęcia o uniwersum, wypowiada się negatywnie o filmie, oceniając tylko jego zwiastun. Poczekajmy na premierę, wtedy będziesz mógł mówić co ci się rzewnie podoba. A hejtowanie Afflecka, Cavilla (który swoją drogą był całkiem niezłym Supermanem) czy Leto przed obejrzeniem filmu- oto prawdziwa frustracja.
Jak nie podoba ci się sam pomysł na film,
Ale film nie jest udostępniany tylko znawcom uniwersum. Więc i nie tylko znawcy uniwersum mają swoją rację. Mamy inną perspektywę.

Jak nie podoba ci się sam pomysł na film, to trudno, realistycznego Batman już grali, teraz czas na prawdziwego Batmana.


Widzisz jak łatwo przypisać w wypowiedzi słusznośc swojej opinii? A dla mnie prawdziwy joker, to Nickolson.

To nie jest opinia spod znaku "nie znam się, to się wypowiem". To jest opinia spod