Wpis z mikrobloga

Mircy i mirkówny z #komputery jest deal do zrobienia. Do sprzedania mam moje maleńśtwo. 13 calowy Dell Latitude E4300.

Konfiguracja:
Procesor: C2D P9600 2,53 GHz
RAM: 8GB
Dysk: 160 GB
Matryca matowa 1280x800
Napęd optyczny: DVD-RW

Z ciekawych "ficzerów" jest trackpoint, klawiatura podświetlana od spodu czy też modem 3G. Całość dość lekka, ładna i poręczna. Bateria o powiększonej pojemności (wystaje z tyłu około 2cm) - w zależności od użytkowania - trzyma 1-1,5 godziny.

Całość wizualnie jest w stanie dobrym+ (małe rysy na obudowie i pęknięta obudowa baterii)

W skład zestawu wchodzi laptop + oryginalna ładowarka Dell.

Cena dla mirków: 700 PLN łącznie z przesyłką.
#sprzedam
Pobierz valdo - Mircy i mirkówny z #komputery jest deal do zrobienia. Do sprzedania mam moje ...
źródło: comment_BQhgzC0HnKYfPwhJzZmR3nQOtSy9dV7P.jpg
  • 26
@devdd: Rzuć linkiem gdzie masz i7, dobrą baterię i 8GB ramu z przesyłką za 700 PLN, bo z tego co ja widzę to od 1000 PLN w zwyż stoją. No i dalej to jest HP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rolfik_r1: jak na pięcioletni laptop to IMO bardzo dobry wynik, poza tym odnosiłem się do kompów z Allegro, gdzie "gwarantowane 45 min" = jak nie będziesz kompa dotykał przez 45 min to będzie działał ;)
@valdo: jak mojego 5-letniego (15") sprzedawałem, to spokojnie 4h trzymał przy 1000 cykli. Aktualnie roczny 13" trzyma z palcem w tyłku 6-7h, a rekord przy minimalnym podświetlaniu klawiatury i matrycy to 10,5h. Ale faktycznie, patrząc na to, co jest na allegro to nie jest źle. Ja już się przyzwyczaiłem, że mojego ładuję wieczorem w domu, a w biurze zazwyczaj nie wyciągam ładowarki, bo te 7h pracy wystarcza mi spokojnie na cały
Pobierz rolfik_r1 - @valdo: jak mojego 5-letniego (15") sprzedawałem, to spokojnie 4h trzymał...
źródło: comment_TJcdpgfl5T7mSLGak8tQUFZcDGqsZIp6.jpg