Wpis z mikrobloga

#uniwersytetwroclawski to najgorsza uczelnia we #wroclaw

patrząc na inne uczelnie jest mi wstyd, że tam studiuje...
Juwenalia, koła, zaangażowanie Samorządu, Wykładowców w życie uczelni, nic nie działa tak fajnie jak na PWr czy UE.
Nawet na LinkedIn wszystkie uczelnie mają logotyp swój a UWr nie.
Kondycję i działalność UWr najlepiej prezentuje poniższy obrazek.

#gorzkiezale #studbaza #gorzkiezale
M4h00n - #uniwersytetwroclawski to najgorsza uczelnia we #wroclaw

patrząc na inne ...

źródło: comment_CZclVtmz1R7YPMtI3kQdPsbSQDGaUGOE.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@M4h00n: Co do samorządu to na UWr masz od kilkunastu lat tę samą ekipę, więc nie ma się co dziwić. Na UE też były czasy, w których były niezłe wałki. A o PWR to niech Ci opowie @navi8, najlepiej zna te klimaty :)
  • Odpowiedz
@Iudex: doskonale wiem, co się dzieje na UWr. Już 4 rok tam i dość mocno kiedyś tym się interesowałem duża ekipa z WPAiE gdzie studiuje siedzi w SS, znajomi byli w SS i szybko z tego bagna wyszli czy to na wydziale czy na uczelni ogólnie.
Ale poprzez to, że nie ma fajnych rzeczy na UWr ludzie uciekają do organizacji np. na UE jak ja i inni... i tak pijemy te
  • Odpowiedz
@M4h00n: Pewnie nie pamiętasz czasów kiedy UW i PWR organizowały Juwenalia wspólnie, a to była prawdziwa moc. Nie było tez takich sytuacji jak teraz, że trwają dwa koncerty obok siebie w odległości kilku kilometrów, bo inne uczelnie.
  • Odpowiedz
@M4h00n: Na PWr też odwalają różne rzeczy. Np. magister polonistyki jako jedyna prowadząca z przedmiotu na Informatyce. Oczywiście żona profesora.
  • Odpowiedz
  • 0
No coz... tak jest i tyle. PWr sobie pewne rzeczy uporzadkowalo a UWr nie. Pytanie czy jeszcze nie czy tak juz pozostanie....
  • Odpowiedz