Wpis z mikrobloga

@galano: Byłoby zbyt łatwe, no i nie byłoby funu. U mnie bot osiągał inteligencje od ludzi, którzy go uczyli - gdyby brał informacje z wikipedii i innych takich, to byłby po prostu zbyt sztuczny (nie mówię, że teraz nie jest. Teraz po prostu nie udaje profesora tylko kogoś kogo się nauczył udawać :P)
@galano: No też prawda, ale nie chodziło mi o to, żeby to było jakieś bardzo inteligentne. Miało być na poziomie ludzi, z którymi pisało (wcześniej to stało na GG, pisało sobie z ludźmi z losowania) i tam się sprawdziło dość idealnie. Ani za mądre, ani za głupie (chociaż nie wiem jakim cudem nawet taki poziom głupoty nie przeszkadzał ludziom, żeby dyskutować z botem)
via Android
  • 0
@Misterius: #botvsbot mi pasuje - mozna od teraz wrzucac w ten tag postepy co jakis czas ^^ ale terminu pojedynku nie ustalam - jak oboje bedziemy gotowi, to bedzie mozna oglosic tydzien w przod pojedynek! ;D
via Android
  • 0
@Misterius: moze ustalmy po drodze jakies wymagania minimalne dla botow, cos w rodzaju kryteriow kwalifikujacych bota do mozliwosci podjecia dyskusji na konkretne tematy nie opierajace sie na wiedzy, a inteligencji? Wiesz, zeby mircy mogli zobaczyc jak bot trzyma sie tematu, jak sie wypowiada, jak mu idzie abstrakcyjna rozmowa i na tej podstawie mircy beda glosowac plusami :D
@PsichiX: A można ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam jeszcze drugi pomysł jak to możemy zrobić (chociaż nie wiem czy Tobie i reszcie będzie odpowiadać) - podłączamy nasze gotowe dzieła pod BotAPI GG, puszczamy je na losowanie i po 24/7 wrzucamy 2 zrzuty archiwum. Do takich rozmów jest wymagana inteligencja, bo rozmówca nie wie że rozmawia z botem, więc łatwiej będzie ocenić czy się udało kogoś nabrać czy
via Android
  • 0
@Misterius: za wczesnie na pokazywanie mego tworu - biologiczna siec neuronowa dopiero powstaje (kiedys robilem typowego bota, co polegal na wiedzy, teraz robie twor, ktory docelowo ma posiasc skromna samoswiadomosc, jak zwierzeta, czyli zupelnie inna kategoria botow) ^^
via Android
  • 0
@Misterius: prototyp w JS (bo userzy beda testowac i dzieki nim bedzie sie uczyla glowna siec), finalna beta przepisana bedzie na c++ (bo bede wtedy mogl zrownoleglic procesy myslowe i postawic go w chmurze, czy innym mocnym obliczeniowo i rdzeniowo sprzecie) :D
via Android
  • 0
@Misterius: i wlasnie dlatego mirko by przeszlo, bo bym postawil go na serwerze z api wypoku xD ale ale! Co, jesli zrobilibysmy konwersacje bot z botem na mirko? Moze jako dodatkowa konkurencja, by zobaczyc, jak boty rozmawiaja ze soba :D
hmm, po namysle to da sie wyciagnac api bota i podpiac do wrappera w pythonie, czy php (customowy serwer http bym musial zrobic)! :D
@PsichiX: Jak coś to służę serwerkiem. Pisz na pw, tylko potrzebujesz hamachi do ssh (nie mam zewnętrznego IP, jedynie jeden port mogę używać i on właśnie jest na apache dany, więc postawisz cokolwiek chcesz)