Wpis z mikrobloga

@Jayuar: zmniejsz ciężar, naucz się techniki, zakup pas kulturystyczny
krzyż, czy prostowniki grzbietu? popatrz na YT jak się wykonuje prawidłowo MC, mnóstwo jest filmów instruktażowych.
@shdw: no co? siłownia to lipa :D drążek jest dużo lepszy/tańszy. Dawniej nie było siłowni. W latach 50-tych XX wieku w USA ktoś obczaił patent, że zrobią siłkę i karnet będzie po cenie. Masa ludzi kupiła karnet i na siłownie nie chodzi :D I tak jest do dziś. Kupujesz dobry drążek za 100 złotych i jedziesz z tematem nie wychodząc praktycznie z domu.
Profit? hajs + czas

A na dobrą sprawę
@shdw: @maze: Dobra, to mój ostatni post w tym dziale i usuwam konto. Dlaczego na siłce można spotkać tylu pozerów? :D Po co dziewczyny malują się tuż przed wyjściem z szatni na sale i kładą puder na cuja, a chłopaki żel na włosy? :D
@rudy_bigos: od momentu, gdy ktoś robi to niepoprawnie technicznie. Na początku robi tak większość: plecy wygiete w koci grzbiet i robią martwy ciąg :D źle to ująłem, mówiąc, że to nienaturalne ćwiczenie. Chodziło mi o to, że początkujący się nie #!$%@?ą, tylko wrzucą o 40 kg za dużo i jazda. Z resztą nie ważne. Rozpocząłem gównoburze i niech już się skończy. MARTWY CIĄG JEST NAJLEPSZYM ĆWICZENIEM DLA AMATORÓW (zawsze wrzucajcie na