Wpis z mikrobloga

#android Mirki, powiedzcie mi, gdzie był dział kontroli jakości jak wydawano androida 5.0? Moja xperia z Ultra może nie jest najnowsza, ale ma snapdragona 800 i 2GB RAMu a działa gorzej jak Ascend G6 z 4.3 mojego różowego, mimo, że pomiędzy sprzętami jest przepaść. Muli to bardziej jak piernik, multitasking to fikcja, bo wszystko ładuje się od nowa. Roota nie robiłem i bootloadera nie odblokowałem, bo to sprzęt firmowy, ale chyba się przełamię, bo nie da się normalnie korzystać.
Jak w ogóle można było dopuścić do wydania takiego bubla?
  • 9
@Czaper: To raczej nie kwestia wersji systemu tylko całego chłamu który z nim dodajo. Wbij na xda i wybierz sobie coś normalnego. Ja na swojego G3 wgrałem 5.0 z xda i jestem zadowolony, nagle się okazało że mam 3gb więcej wolnego miejsca w pamięci wewnętrznej.
@Czaper: To wina Sony, wiedzą, że ich wykupię, bo starają się robić wszystko po kosztach, by jakoś przetrwać na rynku ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie miałem problemów ani z 5.0, ani 5.1, dlatego przypuszczam, że to wina Soniaka
@Czaper: Google nie wypuściło bubla. 5.0 jest już całkiem spoko i działa też dobrze. Wina ze chodzi jak gówno na twoim telefonie leży po stronie Sony.
@Mortal84: Na moto działa bardzo fajnie. Polecam aktualizować. Różowy zaktualizowal i sobie chwali.